bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Український ветеранський фонд фінансуватиме ГО, які співпрацюють із ветеранами

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів оголошує про старт конкурсу фінансування “ВАРТО+ГО”.

Громадські організації, які надають послуги ветеранам, можуть отримати від 500 тисяч до мільйона гривень на розвиток. Заявки приймаються із 18 жовтня 2022 року по 07 листопада 2022 року.

Ми підтримуємо громадські організації, до статутної діяльності яких належать питання щодо захисту прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їхніх сімей”, — каже Руслана Величко-Трифонюк, в.о. Виконавчої директорки Українського ветеранського фонду.

Фінансування можуть отримати об’єднання зі статусом юридичної особи, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки та мають статус неприбуткової організації.

Обовʼязкові пріоритети проєктів, які фінансуватимуться:

Менторська підтримка та консультування ветеранського підприємництва від старту до розвитку.
Соціальний супровід ветеранів, членів їхніх родин та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.
Соціальний супровід дітей ветеранів та дітей полеглих захисників і захисниць.

Якщо виникають запитання стосовно конкурсу, звертайтесь на пошту Українського ветеранського фонду [email protected], або за тел. +380 (98) 009 48 72.

Більше деталей про конкурс на сайті УВФ: https://veteranfund.com.ua/contests/varto_go/

Контакти

  • Зауваження та пропозиції просимо надсилати на e-mail: [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.