bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю портативного рентгенапарату

РАТН, Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» («Support TB Control Efforts in Ukraine») за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зниження тягаря ТБ в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання і належного лікування хворих на ТБ, ХР ТБ і ко-інфекції ТБ / ВІЛ.

В рамках Проекту передбачається закупівля портативного рентгенапарату для проведення масового скринінгу органів грудної порожнини з метою виявлення на ранніх стадіях туберкульозу, онкологічних та інших захворювань, з можливістю надання послуг з охопленням населення в різних містах та районах області розташування, за безготівковим розрахунком.

РАТН оголошує конкурс на відбір компанії, яка постачатиме техніку, вказану у Технічному завданні, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні, що додається.

За результатами тендеру буде відібрано компанію, яка одержить право на укладення договору на постачання вказаної техніки. Інші, більш детальні умови проведення тендеру визначено у тендерній документації, що додається.

До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації.

 

Останній термін подання документів – 1 вересня 2022 року, 14:00 за місцевим часом.

Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

 

Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 6 вересня 2022 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження переможців конкурсною комісією. Оплата буде здійсненна після узгодження з донором щодо обраної продукції.

 

Бажаємо Вам успіху!

 

Олена Іванова

[email protected]

+38050 982 82 12

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.