Грантова підтримка в межах програми «ТРИМАЙ» розроблена як гнучкий інструмент для швидкого реагування на обставини та виклики воєнного та післявоєнного періоду в Україні.
Грантова підтримка в межах програми «ТРИМАЙ» передбачає надання фінансування громадським організаціям, які спільно з молодіжними центрами/просторами працюють над подоланням гуманітарної кризи.
ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ:
Грантова підтримка в межах програми «ТРИМАЙ» може бути направлена на ідеї та рішення, спрямовані на:
- забезпечення діяльності команди, що працює над подоланням гуманітарної кризи;
- забезпечення функціонування місць тимчасового перебування, створення нових спальних місць;
- організацію роботи з дітьми;
- організацію офлайн-навчання для дітей;
- розповсюдження продуктів харчування, питної води та засобів гігієни;
- створення та розповсюдження методичних матеріалів в шелтерах/укриттях/сховищах.
ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ:
Грантова підтримка в межах програми «ТРИМАЙ» може надаватися організаціям, що відповідають наведеним нижче критеріям:
- є громадськими об’єднаннями чи їх відокремленими підрозділами із статусом юридичної особи;
- зареєстровані в Україні;
- мають ознаку неприбутковості;
- можуть отримувати кошти на рахунок та користуватись ними, надаючи потрібні документи/акти/чеки;
- мають адміністративний ресурс та компетенції для реалізації проєкту та звітування по ньому;
- мають підтвердження про співпрацю з молодіжними центрами/просторами або виконують функцію молодіжного центру/простору;
- здійснюють свою діяльність у Київській, Сумській, Херсонській, Миколаївській, Чернівецькій, Волинській, Чернігівській, Запорізькій, Луганській, Донецькій Дніпропетровській, Закарпатській, Івано-Франківській областях.
Гранти не надаються на реалізацію проєктів фізкультурно-спортивної спрямованості, політичним партіям, органам державної влади, місцевого самоврядування, релігійним громадам, приватним (фізичним) особам та підприємцям.
Тривалість пропонованого проєкту не повинна перевищувати 3 (три) місяці, активності мають бути завершені до 30 листопада 2022 року.
ОБСЯГИ ФІНАНСУВАННЯ
Максимальний бюджет проєктної пропозиції не має перевищувати 500 000 гривень.
Наявність власного внеску від організації грантера або з інших джерел не забороняється. Цей внесок може бути зроблений як у фінансовій, так і в негрошовій формі (наприклад, надання свого офісу чи обладнання для виконання завдань проєкту, залучення експертів для надання послуг на волонтерській основі тощо).
ПОДАЧА КОНЦЕПЦІЙ ПРОЄКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ
Прийом концепцій проєктних пропозицій триває до 12:00 год.21 серпня 2022 року. Усі заявки, що надійдуть пізніше цього часу, не будуть прийматися до розгляду.
Концепції подаються за формою, що додається, обсягом не більше 3 сторінок.
Результати розгляду буде повідомлено грантерам до 23 серпня 2022 року. Відібраним учасникам буде запропоновано заповнити деталізовані проєктні заявки для участі у другому етапі відбору.
Концепції проєктних пропозицій складаються українською мовою.
ПОРЯДОК ПОДАННЯ КОНЦЕПЦІЙ
Концепції проєктних пропозицій надсилаються електронною поштою на адресу: [email protected]. У темі листа вказати назву «Грантова підтримка в межах програми «ТРИМАЙ»
Контактна особа: Альона Луценко [email protected]
«YouthUp» – це громадська експертно-аналітична організація, яка займається складними викликами молодіжної політики, а також є імпліментуючим партнером Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Украïні.
Громадська організація «YouthUp» наближує перемогу разом із партнерами, підтримуючи кроссекторальний підхід для подолання гуманітарної кризи в Україні та підтримки громадянського суспільства. Наближуйте перемогу разом із нами.
Коментарі
Якщо діяльність здійснюється на території Харкова та Харківської області, чи можна подати заявку?
Добрий день, пані Поліно. Зверніться, будь ласка, з цим питанням до авторів оголошення, за вказаною в Контактах електронною адресою.