bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Грант на відкриття простору підтримки близьких захисників та захисниць від Veteran Hub

6 червня 2022 року Veteran Hub оголосив про старт проєкту «Плюс Плюс ++» для охочих відкрити простір для близьких захисників та захисниць. Конкурс поширюється на умовно безпечні області України.

Організація запрошує відкрити простори-партнери «Плюс Плюс ++» у Хмельницькій, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. Всього буде відкрито 3 нові партнерські простори. 

Мета партнерства — допомогти малим ініціативам, що бажають підтримати родини захисників і захисниць та мають своє приміщення, створити простір для розуміння й спілкування. Також це точка, з якої ветерани повертатимуться до своїх громад.

Для створення простору «Плюс Плюс ++» партнер надає приміщення близько 30 метрів квадратних. Veteran Hub меблює це приміщення, забезпечує для ветеранів доступ до інтернету та навчає роботи з клієнтами. Вести операційну діяльність й наповнювати простір подіями буде партнер.

У відборі можуть брати участь юридичні особи будь-яких організацій: ветеранські та громадські, неурядові, некомерційні підрозділи підприємств, які будуть працювати у сфері ветеранських справ. 

Для участі потрібно заповнити анкету, скласти мотиваційний лист і подати повний аплікаційний пакет до 24 червня включно на електронну пошту: [email protected] 

Якщо ви знаєте Veteran Hub і хочете відкрити його у своєму місті чи ОТГ, але не маєте коштів або досвіду втілення комплексних проєктів, організація надасть необхідну підтримку. Участь у проєкті — це перший крок до повоєнної відбудови та суспільного порозуміння.

Проєкт «Плюс Плюс ++» розпочався у 2021 році. До повномасштабного вторгнення було відкрито 8 партнерських просторів «Плюс Плюс ++», частина з яких зараз не працює через окупацію. Наразі пошук нових партнерів для проєкту поновлюється на умовно безпечній території України, щоб підтримати там ветеранів і найдорожчих людей захисників і захисниць України — їхні родини. 

 

Veteran Hub — спільний проєкт фондів Віктора та Олени Пінчуків та громадської організації «Побратими», заснований у Києві у 2018 році як простір для підтримки ветеранів АТО/ООС. Програма партнерства «Плюс Плюс ++» втілюється за міжнародної грантової підтримки.

Детальна інформація про проєкт «Плюс Плюс ++» на сайті: veteranhub.com.ua/plus-plus 

Правила конкурсу та шаблони документів для партнерів за посиланням

Стежте за новинами проєкту у соцмережах: Instagram | Facebook | Telegram

З питаннями та по коментарі щодо партнерської програми «Плюс Плюс ++» звертайтеся до програмної менеджерки Veteran Hub Юлії Романовської:
+38 067 187 82 93
[email protected]

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.