bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Українським екоактивістам пропонують допомогу з покриттям орендної плати за житло

Відповідну ініціативу запустив Центр екологічних ініціатив “Екодія” разом із “Грінпіс Східна Європа” та “Грінпіс Польща”. Головна мета програми — підтримати екологічний рух в Україні та показати солідарність міжнародної екологічної спільноти.

Екологічні активісти зможуть отримати фінансування для покриття витрат на проживання на території України (самостійно або разом із членами їх сімей) на 1-2 місяці з моменту підписання документів із можливістю продовження підтримки до 6 місяців.

Очікується, що компенсація витрат буде надаватися безпосередньо заявнику (як ФОП), але можуть бути розглянуті й інші варіанти.

Заявки можна подавати на постійній основі, без дедлайну, але поки наявне фінансування. Отримані заявки проходитимуть технічну перевірку щодо відповідності критеріям, а рішення прийматимуться в кожному окремому випадку на щотижневому засіданні комітету із представників ГО “Екодія”, Greenpeace CEE та Української Кліматичної Мережі. Приблизний час очікування розгляду заявки — від 1 до 5 робочих днів.

Якщо ви:

– Громадянка\ин України,

– працюєте в екологічній громадській організації (чи ініціативі) і плануєте далі брати участь в екологічному русі,

– та були змушені переїхати в межах України через російсько-українську війну.

Ви можете подати заявку, заповнивши онлайн-анкету за адресою: https://cutt.ly/jD4hiUX.

Не можуть отримувати допомогу співробітники Екодії, родичі заявників.
Зверніть увагу, що проживання має бути вже узгоджено з орендодавцем. Надавати житло ми не можемо, лише допомагаємо з покриттям витрат на його оренду.

У разі виникнення питань звертайтеся на [email protected]

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.