bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс Civil Pitch 2.0: візьми участь у проєкті та створи кіно, що змінює

Civil Pitch 2.0 – це можливість для режисерів/-ок, правозахисників/-ць і громадських активістів/-ок. Проєкт Civil Pitch 2.0 триватиме два роки та розпочнеться як конкурс ідей, що згодом трансформується в лабораторію документального кіно. Темою проєкту стане «Кіно, що змінює».

На першому етапі ми оберемо дванадцять проєктів, які візьмуть участь у воркшопі під керівництвом міжнародних фахівців і будуть представлені на пітчінгу під час Docudays UA у березні 2022 року.

У результаті пітчингу чотири проєкти-переможці отримають фінансування на виробництво короткометражних документальних фільмів (тривалість 8–15 хвилин) у розмірі 210 000 гривень, а також менторську підтримку від провідних міжнародних професіоналів. Прем’єра стрічок відбудеться на Docudays UA у 2023 році. 

Ми чекаємо на сміливі історії з непересічними героями, які можуть здивувати та захопити увагу широкого кола глядачів. 

Щодня ми зіштовхуємося з подіями, з якими складно миритися. Через спільний та особистий досвід, колективними та індивідуальними зусиллями активіст/-ки роблять суспільні проблеми видимими та борються з ними. Ці історії надихають, допомагають зрозуміти світ навколо та солідаризуватися. У рамках Civil Pitch 2.0 ми пропонуємо кінематографіст(к)ам звернутися саме до таких досвідів та спільно з активіст(к)ами створити кіно, що змінює.

Теми, які нас цікавлять у першу чергу – це інклюзія та недискримінація, постпандемічний світ (роботизація сфери зайнятості, розвиток охорони здоров’я та новітніх технологій), протидія корупції та громадський активізм.

Конкурс відкритий для режисерів/-ок, правозахисників/-ць і громадських активістів/-ок. 

Детальніше про Civil Pitch 2.0, умови участі та тонкощі подачі заявок читайте у регламенті конкурсу.

Аби взяти участь у конкурсі, заповнюйте анкету за посиланням.

Прийом заявок триватиме до 18 лютого 2022 року.

Більше про проєкт: 

У 2018–19 роках разом із Програмою сприяння громадській активності “Долучайся!” та Ґете-інститутом ми організували перший Civil Pitch.

Цей проєкт народився як платформа для взаємодії документалістів/-ок та громадських активістів/-ок заради створення фільмів, які переосмислюють соціальну дійсність в Україні.

У результаті проєкту учасники/-ці створили чотири короткометражні стрічки. Ці фільми успішно подорожували українськими та міжнародними майданчиками, а деякі з них трансформувалися у повнометражні фільми.

Наступні два роки ми продовжимо розвивати Civil Pitch та створимо нові можливості для взаємодії між активіст(к)ами та документаліст(к)ами.

Чекаємо на ваші заявки!

Якщо маєте додаткові запитання, звертайтеся до команди проєкту за адресою [email protected].

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.