bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурсний відбір виконавців для створення і впровадження систем управління земельними ресурсами

Запит цінових пропозицій

Шановні колеги!

Громадська організація «Центр транскордонного співробітництва» запрошує компетентних та зацікавлених виконавців прийняти участь у конкурсному відборі виконавця для створення і впровадження систем управління земельними ресурсами в шести об’єднаних територіальних громадах Херсонської області. Детальний опис вимог до виконання завдань наведено у додатку 1.

У разі зацікавленості та можливості виконати завдання у зазначені терміни, прохання надати Вашу цінову пропозицію на офіційному бланку організації згідно форми наведеної у додатку 2 та  функціональних завдань заповнених у відповідності до додатку 3.

Підписану та скріплену печаткою цінову пропозицію прохання надсилати до 31.01.2022 року (включно) на адресу: [email protected] на ім’я керівника ГО «Центр транскордонного співробітництва». Пропозиції, що надійдуть пізніше 31.01.2022 року не братимуть участь в оцінці та будуть відхилені.

За результатами оцінки поданих пропозицій (що відбудеться 01.02.2022 р.), буде обрано переможця за критерієм «найнижча договірна ціна». Договірна ціна розраховується по формулі наведеній в Додатку 1. Результати оцінки цінових пропозицій будуть повідомлені 02.02.2022 р.

Компанія, фактом подання цінової пропозиції, погоджується підписати договір та приступити до виконання завдань згідно вимог договору починаючи з 03.02.2022 р.

Запит послуг здійснено в рамках реалізації ініціативи «Система управління земельними ресурсами в громадах Херсонської області» грантової програми ПРООН проєкту  «Посилення стійкості громад у Херсонській області» (Фаза ІІ).

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.