bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю послуг зі створення відео в рамках проєкту «Право на сім’ю»

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ З СТВОРЕННЯ ВІДЕО В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ПРАВО НА СІМ’Ю»

У рамках реалізації проекту «Право на сім’ю: усунення системних прогалин – підтримка реформ системи захисту дітей в Албанії, Білорусі, Вірменії, Північній Македонії та Україні» МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна проводить конкурс на закупівлю послуг з створення відео. 

Вимоги до постачальника послуг:

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності юридичні особи, фізичні особи-підприємці, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  відповідні КВЕД для надання послуг, та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою (в разі наявності) та підписом (договір на надання послуг, рахунок-фактура, акт наданих послуг), не є платником ПДВ.

У вартість послуги повинно бути включено все, зазначене в основних технічних  вимогах (Детальне технічне завдання див. нижче).

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Хронометраж – 30-40 сек

Мета – продемонструвати важливість сімейного виховання дітей, проінформувати про запуск міжнародного проєкту заради збереження дітей у сім’ях, показати плюси виховання в родині та мінуси інтернатної системи, дати розуміння ключових цілей проєкту та що має стати його результатом – діти в родинах, соціальні послуги в громадах.

Цільові аудиторії:

-          мешканці великих міст та обласних центрів (жінки, чоловіки 23-55)

-          чиновники, голови ОТГ, місцеві депутати, священники, педагоги

-          прийомні батьки, вихователі, піклувальники

-          сім’ї у складних життєвих обставинах

-          працівники інтернатних закладів

Відеоролик може бути виконаний у графічній формі (референси: https://cutt.ly/0Is03achttps://cutt.ly/lIs2GIZ), або ж готові розглянути ваші ідеї.

Відео має бути інформативним, з титрами,  зрозумілим без використання аудіо. Разом з тим, можлива дикторська начитка та музичний супровід  (у випадку використання аудіо).

У зазначенні вартості просимо враховувати створення 2 варіантів відео – з аудіо та без, а також у 2 різних форматах – для соцмереж, використання у транспорті (потяги/ метро/ маршрутні таксі)

Необхідні складові: концепція, сценарій, розкадровка, продакшен, кілька етапів узгодження. 

Всі заявки мають бути надіслані на адресу електронної пошти: Marianna.Onufryk@sos-ukraine.org  не пізніше 18:00 год. 22.01.2022 р. у вигляді скан-копії цінової пропозиції з підписом та печаткою (у разі наявності) Заявника.

Одночасно з ціновою пропозицією надаються копії наступних документів:

  1. Виписка або копія актуального Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб- підприємців;
  2. Витяг з Реєстру платника податків;
  3. Короткий опис діяльності компанії (види діяльності, рекомендації/відгуки клієнтів, період діяльності тощо).

Питання щодо подання цінових пропозицій просимо надсилати у письмовій формі на електронну адресу Marianna.Onufryk@sos-ukraine.org  до 21 січня 2022 року.

Учасник цієї процедури приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї процедури (тендеру) надсилаючи документи для участі за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його цінову пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Дякуємо за співпрацю та чекаємо на пропозицію.

Контакти

  • Marianna.Onufryk@sos-ukraine.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.