bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на подання комерційних пропозицій на технічну локалізацію мобільного додатку

ГО «Дівчата» спільно з ЮНІСЕФ локалізує для українського ринку англомовний додаток з менструального трекінгу та гігієни. Під локалізацією мається на увазі створення мобільного додатку українською мовою, використовуючи вихідний код оригінального додатку, адаптація та / або створення нових інформаційних блоків, що відповідають запитам українських користувачок, а також розміщення мобільного додатку в Google Play та AppStore.

Вихідний код можна переглянути тут:  https://github.com/Oky-period-tracker/period-tracker-app-whitelabelled-code

Дизайн макети та тексти українською мовою будуть надані.

Технічний стек:

Додаток написано на React Native за допомогою TypeScript. Інтерфейс прикладного програмування (API) використовує Node з TypeScript. Система керування вмістом (CMS) написана на HTML, EJS, Node з Typescript і використовує Docker Kubernetes. Вона послуговується базою даних Postgres. Глобальний вебсайт побудований на HTML, CSS та JavaScript.

Основні вимоги до організації-підрядника:

  • досвід роботи у сфері розробки мобільних додатків від 3 років
  • досвід розміщення мобільних додатків в Google Play та AppStore
  • можливість технічно підтримувати проєкт протягом щонайменше 3 років після публікації
  • досвід роботи з проєктами громадського сектору буде перевагою

Період діяльності: березень-вересень 2022 року.

Просимо кандидатів надсилати пропозиції українською мовою на електронну адресу [email protected] до 26 січня 2022 року включно.

ГО «Дівчата» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі, але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Подаючи своє резюме, кандидат погоджується на таку перевірку.

У разі перемоги комерційної пропозиції, співробітники відповідної компанії зобов’язуються підписати Етичний кодекс ГО «Дівчата»: https://divchata.org/tpost/tg5lv0c4e1-etichnii-kodeks-go-dvchata 

ГО «Дівчата» – просвітницький проект для дівчат-підлітків, що був заснований 2019 року. Основний фокус діяльності – проведення уроків з основ жіночого здоров’я у школах з лікарем-гінекологом. У 2021 році за підтримки ЮНІСЕФ ми реалізували масштабний просвітницький проєкт з менструальної гігієни «Здоров’я без сорому».

Більш детально про ГО «Дівчата» тут: https://divchata.org

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.