Франкфуртське зоологічне товариство, спільно з Агенцією трансформацій «M.CLASS», оголошують конкурс з відбору дружніх до довкілля бізнес-ідей, які сприятимуть збереженню біорізноманіття Національного природного парку «Зачарований Край» у Закарпатській області. Кінцевий строк подання заявок: 07 лютого 2022 року.
Конкурс проводиться в рамках програми «Підтримка довгострокових ініціатив природоохоронних територій щодо збереження пралісів та старовікових лісів в Українських Карпатах з ціллю збереження їх природоохоронної та кліматичної функціональності», що реалізовується у співпраці із Франкфуртським зоологічним товариством за фінансової підтримки Міністерства екології Німеччини.
Мета програми: збереження пралісів та старовікових лісів в Українських Карпатах, які є цінними для охорони природи, на довгостроковій основі та збереження їх природоохоронної та кліматичної функціональності.
Одним із завдань програми є створення (або підтримка вже існуючих) життєздатних бізнесів, дружніх до довкілля на цільових територіях проєкту, метою яких є підтримка цінностей біорізноманіття, сприяння збереженню цінних лісів, особливо пралісів та старовікових лісів; підтримка діяльності природоохоронних установ та розширення природоохоронних територій; проведення інформаційно-просвітницької діяльності на природоохоронну тематику; проведення екскурсійно-туристичної діяльності для ознайомлення з унікальними і цінними для збереження природними комплексами.
Бізнес, дружній до довкілля, може займатися будь-якою комерційною діяльністю, що приносить економічну чи соціальну вигоду в рамках підтримки однієї або кількох природоохоронних функцій.
Цільові території проведення конкурсу:
Населені пункти, які межують з Національним природним парком «Зачарований край», Закарпатська область (Іршавська, Довжанська, Керецьківська, Свалявська, Воловецька, Неліпинська, Пилипецька, Нижньоворітська територіальні громади)*.
*При рівних умовах, перевага надаватиметься тим ідеям, які реалізовуватимуться у населених пунктах цільових громад, які безпосередньо межують з національним парком.
Хто може взяти участь у конкурсі
Істотні вимоги для участі у конкурсі
Приклади бізнес-ідей, які можуть бути подані для участі у конкурсі
Цей перелік не є вичерпним, а лише поданий як приклад ідей, які можуть бути підтриманими. Ми заохочуємо потенційних учасників подавати власні креативні ідеї, які відповідатимуть тематиці конкурсу.
Підтримка надається, але не обмежується, на реалізацію таких видів діяльності
Умови фінансування бізнес ідей
Механізм подачі заявки
Якщо ви поділяєте природоохоронні цінності та зацікавлені у створенні життєздатного підприємства, дружнього до довкілля, або у вас вже існує таке підприємство, але потребує ресурсів для розвитку, тоді запрошуємо заповнити просту Заявку та подати її на розгляд через онлайн форму за посиланням до 23:59 7 лютого 2022 року.
!!! Заявки, подані після вказаного вище терміну, не братимуться до розгляду та будуть відхилені автоматично.
Відбір бізнес-ідей відбуватиметься у 3 етапи:
1 Етап. Після отримання заявок, конкурсна комісія відбере не більше 3-ох бізнес-ідей з цільової території. Про результати конкурсного відбору заявників буде повідомлено письмово до 18 лютого 2022 р.
2 Етап. До заявників, чиї бізнес-ідеї пройдуть до другого туру, буде здійснено візит або проведено онлайн зустріч уповноважених представників проєкту для кращого ознайомлення з бізнес-ідеєю. Після ознайомчих зустрічей, конкурсна комісія прийме рішення про переможця конкурсу.
3 Етап. На цьому етапі відбудеться написання повного бізнес-плану бізнес-ідеї, її адаптація до умов конкурсу та затвердження для фінансування.
Запитання стосовно участі у конкурсі можна надсилати на електронну пошту [email protected] до 1 лютого 2022 р.
Організатори конкурсу залишають за собою право не пояснювати причини, у разі відхилення тієї чи іншої бізнес-ідеї.
Коментарі