bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Кейс: Розробка бренду громади

Не кожному маркетологу, дизайнеру чи піарщику за життя вдається створити бренд. Ти можеш стати автором бренду цілої громади!

Бренд громади – її обличчя, імідж. Допоможи його створити! Визнач унікальність Пологівської громади (Запорізька область) та запропонуй, як її візуалізувати. Подавай свої ідеї, презентуй представникам громади та можливо саме твій варіант стане обличчям Пологівської громади! Такий кейс точно можна буде покласти у своє портфоліо!

Усі учасники отримають сертифікати за вирішення кейсу, а переможці – екскурсію до керамічної майстерні, майстер-клас з виготовлення керамічних виробів, подарунки та премію 5 тис. грн.

Реєструйся та допоможи нашій громаді створити бренд: https://bit.ly/3Gf6X9t

Кейс-чемпіонат проходить в межах проєкту “Школа відкритих інновацій для Громад” що реалізується ГО «КЕЙСЕРС» в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.