bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс грантів щодо системної підтримки МСП
17.12.2021

Цей грантовий конкурс є частиною проєкту «EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»*, одним із завдань якого є стимулювання сталості та розвитку систем підтримки МСП у містах та мережах місцевих громад України. Кінцевий термін подання заявок: 31 січня 2022. 

  • Мета конкурсу: підтримка органів місцевого самоврядування у впровадженні проєктів / заходів, які є частиною діючих місцевих програм/планів дій, спрямованих на розвиток малого та середнього підприємництва. А саме на розвиток підприємницьких знань та підприємницької культури, покращення доступу МСП до національних та міжнародних ринків, впровадження інновацій та залучення коштів від трудових мігрантів та української діаспори за кордоном у якості інвестицій у створення/розвиток МСП.
  • Цільова аудиторія (заявники): органи місцевого самоврядування громад з діапазоном населення від 100 000 до 250 000 мешканців; а також неформальні мережі територіальних громад, які сукупно мають не менш ніж 100 000 населення.
  • Максимальна сума гранту для кожної громади-переможця: 2 млн грн.
  • Орієнтовна кількість грантів цього конкурсу: 15.
  • Власний внесок від громади-заявника не менш ніж:  10% у грошовій чи іншій формі.
  • Мова подання заявок: українська з обов’язковим перекладом англійською.
  • Кінцевий термін подання заявок: 12:00, 31.01.2022 в електронному вигляді на адресу: [email protected]

Детальні роз’яснення що до грантового конкурсу та аплікаційна форма: https://bit.ly/3ESs28V

Інформаційна підтримка заявників:

  • Он-лайн вебінар для зацікавлених громад – о 10:00, 23.12.2021; реєстрація учасників до 17:00, 22.12.2021 шляхом надсилання короткої інформації (ім’я/прізвище, електрона пошта, організація/посада, місто/область та запитання по суті) на імейл: [email protected];
  • Індивідуальна інформаційна підтримка заявниківщодо процесу подання конкурсних заявоку період 20-24.12.2021, Олександр Цепко: +380503536808,[email protected]

*Коротка довідка:

Проєкт «EU4Business: Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19. 

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні. Детальніше: https://eu4business.org.ua/

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.