bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «ЦГК» оголошує тендер з відбору консультантів/-ок з розробки стратегії мобілізації ресурсів

Громадська організація «Центр гендерної культури» оголошує тендер з відбору консультантів/-ок з розробки стратегії мобілізації ресурсів для жіночих громадських організацій, розташованих у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Харківській областях.

Від консультантів(-ок) очікується: он-лайн фасилітація розробки стратегій мобілізації ресурсів на основі вже розроблених стратегій розвитку жіночих організацій.

 Розробка стратегій мобілізації ресурсів організацій відбуватиметься на виконання угоди про надання гранту P-005951 «Жінки України залучені, спроможні, незламні», який надано Міністерством міжнародних справ Канади з метою підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування гендерної рівності в Україні  (далі «Проєкт»).

 тенДля участі у тендері зацікавлені учасники/ці повинні надати наступний пакет документів:

-      CV із зазначенням досвіду роботи за тематикою мобілізації ресурсів у громадському секторі та контактами щонайменше 3 осіб, які можуть дати рекомендації;

-      портфоліо розроблених стратегій;

-      змістовну пропозицію;

-      цінову пропозицію;

-      реєстраційні документи ФОП. 

Термін подачі заявок до 15 грудня 2021 р. Заявки, надані пізніше, розглядатися не будуть.

Тендерні пропозиції та необхідні документи повинні бути відправлені в електронному вигляді на адресу [email protected] (з темою листа «Стратегія мобілізації ресурсів»).

Питання можна поставити за телефонами 067 576 26 72, 099 654 11 94.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.