bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс «Байдужість – це не про нас!» для учнів та колективів шкіл 15 міст Сходу України

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» в рамках ініціативи «Добрі сусіди – одна країна», що фінансується проєктом USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», оголошує конкурс «Байдужість – це не про нас!».

Географія конкурсу: Бахмут, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Лисичанськ, Маріуполь, Покровськ, Попасна, Рубіжне, Сватове, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Станиця Луганська, Старобільськ і Торецьк.

Конкурс розрахований на учнів та колективи шкіл 15 цільових міст ініціативи для підтримки як наявних соціальних, екологічних, патріотичних ініціатив, так і започаткування нових, які покликані підвищити згуртованість населення задля спільного вирішення питань, які є соціально-важливими та екологічними.

Передбачено 50 грантів до 1000 грн (у негрошовій формі).

Конкурс триватиме із 21 жовтня 2021 року до 21 травня 2022 року

Ми підтримаємо такі можливі громадські ініціативи:

−     толоки та інші заходи громадської активності, які спрямовані на вирішення питань благоустрою територій;

−     заходи та акції соціальної спрямованості, які мають на меті надання допомоги вразливим групам населення;

−     екологічні дії, у т. ч. спрямовані на озеленення територій, сортування сміття, прибирання та вивезення сміття з місць загального користування – парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків тощо, очищення водойм, вторинне використання речей з досягненням соціального ефекту тощо;

−     флешмоби, челенджі та інші акції, спрямовані на залучення мешканців міста до проявів громадянської, патріотичної позиції;

−     проведення інформаційних та освітніх кампаній з питань, дотичних до цілей та специфіки цього конкурсу серед широких верств населення.

Для участі просимо заповнити заявку за посиланням.

Для цього:
1. Конкретно та реалістично опишіть деталі суспільно важливої ініціативи або проблеми, яку хочете вирішити, проведення заходу з поясненням, яку саме допомогу ваші учасники планують отримати від нас.
2. Не обов’язково, але бажано: надішліть фото- та/або відеопояснення деталей ініціативи / заходу на вказану в анкеті адресу.

Зверніть увагу на застереження, викладені у положенні про конкурс. Зокрема, щодо:

1)    географічних обмежень конкурсу

2)    реєстрації ЗНЗ на освітній платформі energyschool.org.ua та навчання за одним із пропонованих курсів

3)    переліку товарів та послуг, закупівля яких НЕ МОЖЕ бути профінансована в рамках цього конкурсу.

Деталі у положенні.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.