bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на послуги налаштування та навчання автоматизованої системи управління документами
24.11.2021

Конкурс на послуги консультування, налаштування та навчання автоматизованої системи управління документами.

ГО «Громадський простір «Розвиток» в рамках проєкту «Впровадження автоматизованої системи управління документами в бюджетних установах Добропільської міської територіальної громади» (Грантова Угода №RPP/2021/09/090/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції  оголошує відкритий

Конкурс на надання послуг консультування, налаштування та навчання автоматизованої системи управління документами “ДОК ПРОФ 3”.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання:

19.11.2021—25.11.2021 23:59

Предметом закупівлі є:

Послуги консультування, налаштування та навчання автоматизованої системи управління документами.

Послуги повинні відповідати наступним вимогам

Лот 1:

Консультування адміністратора системи в процесі дослідної експлуатації.

Лот 2:

Груповий тренінг адміністраторів “ДОК ПРОФ 3”

Лот 3:

Налаштування серверної компоненти СКБД Oracle

Налаштування серверної компоненти програмного забезпечення

Строк постачання послуг: протягом 14 календарних днів від дати підписання Договору постачання.

Оплата здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

 Вимоги до постачальника послуг – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; не є платниками ПДВ, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення оптової торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір постачання, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 • Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 • Цінову пропозицію, заповнену за зразком (додається);
 • Рахунок-фактуру; 
 • Зразок договору купівлі-продажу/постачання товару;
 • Ліцензію (якщо необхідно);
 • Та інші документи, якщо вважає  за необхідне та може бути корисним для розгляду.

 Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису товару/послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. строк надання протягом 14 календарних днів від дати підписання Договору;
 6. прийнятна ціна, умови оплати - 100% оплата після надання послуг та гарантійний термін. 

Оплата здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

 Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

 Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected]  або за телефоном +380 (50) 980-44-72 (керівник проєкту Калінін Сергій Олександрович) до 25.11.2021, 18:00.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані 

 в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси:  [email protected]  та  [email protected]    із темою листа «Відкритий конкурс Грантова Угода №RPP/2021/09/090/DR (_____назва учасника)” до 25.11.2021 23:59.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 25.11.2021 23:59 розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 27.11.2021.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +380 (50) 980-44-72

 

 

Контакти

 • 0509804472

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.