bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю офісної техніки

Громадська організація «Покоління «ЗЕД» в межах грантового проекту «ПРЕВЕНТИВНИЙ ПРОСТІР. Спільний підхід до безпеки в громадах», Угода № RPP/2021/060/20/СР, що реалізується в межах проєкту ПРООН Відновлення та розбудови миру компонент «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні» за фінансової підтримки урядів Дані, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий тендер на закупівлю товарів.

Дата оголошення про продовження тендеру: 23 листопада 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 20:59 28 листопада (включно) 2021 р.

 Предметом закупівлі є товари, а саме (ноутбуки, принтери, комп’ютерні мишки): 

1 ЛОТ:  Ноутбук (4 одиниці) з наступними характеристиками:

- Екран: діагональ екрану – 15,6’’ (1920*1018) Full HD, тип екрану – SVA, частота оновлення екрану – 60 Гц;

- Процесор: чотириядерний AMD Ryzen 5 3500U (2.1-3.7 ГГц) або еквівалент;

- Оперативна пам’ять: RAM 8 Гб;

- Кількість слотів для оперативної пам’яті: 2;

- Тип оперативної пам’яті: DDR4-2400МГц;

- Накопичувач даних: об’єм накопичувача – SSD 256 Гб;

- Роз’єми та порти введення-виведення: 2* USB 3.1 Gen 1/1* USB 3.1 Type-C Gen 1/HDMI/LAN (RJ-45)/комбінований роз’єм для навушників/мікрофона/кардридер;

- Бездротовий зв’язок: Bluetooth 4.2, Wi-Fi.

2 ЛОТ: Принтер (2 одиниці) за наступниками характеристиками:

- Модель: Canon i-sensys MF3010 або еквівалент;

- Максимальна роздільна здатність друку: 600*1200 dpi;

- Технологія друку: лазерний друк;

- Тип пристрою: БФП;

- Кількість кольорів: 1 (чорний колір);

- Підтримка ОС: Linux, Mac OS, Windows;

- Інтерфейси: USB 2.0;

- Друк без комп’ютера: Так.

3 ЛОТ: Мишка комп’ютерна (4 одиниці) з наступними характеристиками:

- Під’єднання: дротове;

- Довжина кабелю: 1,5 м;

- Інтерфейс: USB;

- Тип датчика: оптичний.

 

Строк надання товарів: протягом 5 (п’яти) днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товару повинна бути включена його доставка до місця призначення, а саме: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, буд. 4-к, 4-й поверх, каб. №6.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру.

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури;
 5. Зразок договору поставки товару;
 6. Паспорт товару (якщо необхідно);
 7. Ліцензію на товар (якщо необхідно);
 8. Гарантійний талон, гарантія не менше 12 місяців;
 9. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою tenderpokolinnia.z@gmail.com до 26 листопада 2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару.

УВАГА!!!Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності)  та надіслані до 13-00 27 листопада 2021 року із зазначенням на конверті назви постачальника, з темою: “Відкритий тендер: постачання офісної техніки” за проєктом «ПРЕВЕНТИВНИЙ ПРОСТІР. Спільний підхід до безпеки в громадах», що реалізується ГО «Покоління «ЗЕД», за адресою: 93400, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, буд. 4-к, 4-й поверх, каб. №6. Електронна версія документів має бути надіслана на пошту ПРООН grants.ua@undp.org  з темою листа «Угода № RPP/2021/060/20/СР– відкритий тендер»

 Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 20-00  28 листопада 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 29 листопада 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Керівник ГО «Покоління «ЗЕД»   Галина ПОСВАЛЮК

телефон 095 051 75 19

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.