bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на послуги з організації зустрічей (транспорт)

Тендер на послуги з організації зустрічей (транспорт)

У межах  реалізації проєкту «Створення інституту вільного лікаря в Україні через розвиток лікарського самоврядування», що впроваджується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АГЕНЦІЯ ЗМІН «ПЕРСПЕКТИВА» оголошує тендер на закупівлю послуг з  організації зустрічей експертів.

Кількість планованих зустрічей експертів за проєктом - до 7 зустрічей.

Міста проведення зустрічей: м. Київ, м. Харків.

Термін надання послуг: ЛИСТОПАД 2021 - КВІТЕНЬ 2022

Кількість експертів, що потребуватимуть організації транспортування на зустрічі  - до 5 осіб.

Від постачальника очікується: 

  • організація транспортування експертів (за маршрутом Харків-Київ-Харків або Київ-Харків-Київ, відповідно до міста проведення зустрічі) – потяг та трансфер до місця проведення або компенсація вартості проїзду експертів у випадку самостійного придбання.

Організаційні вимоги:

  1. Учасник має бути юридичною особою або фізичною особою-підприємцем, зареєстрованою відповідно до законодавства України.

  2. Наявність документального підтвердження щодо відповідності виду діяльності (за КВЕД-2010), який дає право надавати послуги, що є предметом закупівлі.

  3. Згода учасника на оплату послуг у безготівковій формі.

Для участі необхідно надіслати Вашу цінову пропозицію (див. Додаток 1)та перелік підтверджуючих документів на адресу ГО «Агенція змін «Перспектива» ngo.perspectives@gmail.com, тема листа Тендер на послуги з організації зустрічей.

Кінцевий термін подачі пропозицій – 26 листопада 2021, до 10:00.

Пропозиції, надані пізніше, розглядатися не будуть.

Відбір постачальника у разі відповідності вимогам буде проведено відповідно до економічної доцільності цінової пропозиції.

 

Контакти

  • Агенція змін “Перспектива” ngo.perspectives@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.