bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю послуг з налаштування ПЗ, модифікації та конфігурації існуючого ПЗ
05.11.2021

Конкурс на закупівлю послуг з налаштування програмного забезпечення, модифікації та конфігурації існуючого програмного забезпечення

ГО “Центр Об’єднаних Рішень” в рамках проєкту «OSBB.LIFE» (Грантова Угода №RPP/2021/04/015/EC), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції оголошує відкритий Конкурс на закупівлю послуг з налаштування програмного забезпечення, модифікації та конфігурації існуючого програмного забезпечення.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання: 05.11.2021—19.11.2021.

Предметом закупівлі є:
Послуги з налаштування програмного забезпечення, модифікації та конфігурації існуючого програмного забезпечення.

Товар повинен відповідати наступним вимогам

ТОВАР З ХАРАКТЕРИСТИКАМИ -  створення лендінг сторінки на технології WordPress з використанням тем від Divi, а також багатомовного інтерфейсу від Weglot та подальшим інтегрування на платформі для хостингу веб-сайтів (Flywheel). Налаштування репозиторіїв на технології Git (GitHub), налаштування CI/CD процесів, написання автоматизованих тестів, налаштування домену та сертифікатів SSL на GoDaddy, інтеграція SSL сертифікатів з платформою Azure та Flywheel. Підключення API для відправки SMS повідомлень за певним сценарієм. Налаштування CRM системи для роботи з користувачами (Mailchimp), підключення сервісу для роботи з відправкою електронних листів (Mailgun), а також налаштування доменної пошти на Workspace (Google), підключення Google Analytics, Google Tag Manager, налаштування Google for Business / SEO (оптимізація пошуку в пошуковиках). Зокрема необхідно описати документацію та провести тестування програмного забезпечення (із описом case сценаріїв). Технічна підтримка програмного забезпечення проводиться на протязі 6 місяців після релізу програмного забезпечення.

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; не є платниками ПДВ, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення оптової торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір постачання, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 • Копія документу, що підтверджує податковий статус;

 • Цінову пропозицію, заповнену за зразком (додається);

 • Рахунок-фактуру; 

 • Зразок договору купівлі-продажу/постачання товару;

 • Та інші документи, якщо вважає  за необхіднета може бути корисним для розгляду.

 Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;

 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;

 3. якість опису товару/послуги та відповідність очікуванням організатора;

 4. строк надання послуг: протягом 30 календарних днів від дати підписання Договору;

 5. прийнятна ціна, умови оплати - 100% оплата після постачання товару та гарантійний термін.

Оплата здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном +380969008040 (керівник проєкту Радиш Ростислав) до КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ДЛЯ ЗАПИТАНЬ, 16.11.2021 до 18:00.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси ГО “Центр Об’єднаних Рішень” та  [email protected]   із темою листа «Відкритий конкурс Грантова Угода №RPP/2021/04/015/EC (_____назва учасника)” не пізніше ніж 19.11.2021 о 23:59.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 04.11.2021 00:00 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 20.11.2021.

Всю інформацію та документи можна знайти  за посиланням

Контакти

 • Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected]
 • або за телефоном +380969008040 (керівник проєкту Радиш Ростислав).

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.