bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю послуг з розроблення структури та контенту системного ПЗ та баз даних

Конкурс на закупівлю друкованої продукції для промокомпанії проєкту

ГО “Центр Об’єднаних Рішень” в рамках проєкту «OSBB.LIFE» (Грантова Угода №RPP/2021/04/015/EC), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції оголошує відкритий Конкурс на закупівлю послуг з розробки баз даних у MSSQL, Azure Cosmos DB, Azure Redis for Cache.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання: 05.11.2021—19.11.2021.

Предметом закупівлі є:
Послуги з розробки баз даних у MSSQL, Azure Cosmos DB, Azure Redis for Cache.

Товар повинен відповідати наступним вимогам

ТОВАР З ХАРАКТЕРИСТИКАМИ -  створення stored procedure для зберігання, видалення, оновлення та створення записів у баз даних, а також налаштування ключів, значень за замовчуванням, каскадних видалень, інтеграція бібліотеки Dapper на стороні back-end частини (ASP.Net Web Api .NET 5.0) та інтеграція Azure Cosmos DB & Azure Redis на стороні back-end частини (Azure Functions на NodeJs), створення DTO моделей та репозиторій для роботи з базами даних, налаштування правил безпеки та ролей для програмних ресурсів, автоматичних бекапів, логування помилок на платформі Azure. Зокрема необхідно описати документацію та провести тестування програмного забезпечення (із описом case сценаріїв). Технічна підтримка програмного забезпечення проводиться на протязі 6 місяців після релізу програмного забезпечення.

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; не є платниками ПДВ, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення оптової торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір постачання, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 • Копія документу, що підтверджує податковий статус;

 • Цінову пропозицію, заповнену за зразком (додається);

 • Рахунок-фактуру; 

 • Зразок договору купівлі-продажу/постачання товару;

 • Та інші документи, якщо вважає  за необхіднета може бути корисним для розгляду.

 Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;

 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;

 3. якість опису товару/послуги та відповідність очікуванням організатора;

 4. строк надання послуг: протягом 30 календарних днів від дати підписання Договору;

 5. прийнятна ціна, умови оплати - 100% оплата після постачання товару та гарантійний термін.

Оплата здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном +380969008040 (керівник проєкту Радиш Ростислав) до КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ДЛЯ ЗАПИТАНЬ, 16.11.2021 до 18:00.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси ГО “Центр Об’єднаних Рішень” та  [email protected]   із темою листа «Відкритий конкурс Грантова Угода №RPP/2021/04/015/EC (_____назва учасника)” не пізніше ніж 19.11.2021 о 23:59.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 04.11.2021 00:00 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 20.11.2021.

Всю інформацію та документи можна знайти за посиланням

Контакти

 • Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected]
 • або за телефоном +380969008040 (керівник проєкту Радиш Ростислав).
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.