bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про закупівлю послуг з розробки адвокаційної стратегії та операційного плану
27.10.2021

Громадська  організація «Суспільство Зіровейст» (Zero Waste Society) у рамках ініціативи “Дослідження зусиль українських супермаркетів щодо зменшення забруднення пластиком”, що реалізується у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні» та впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс на закупівлю послуг  зрозробки адвокаційної стратегії на 2 роки та операційного плану по ній на 1 рік. 

Організації, компанії, фізичні особи підприємці, які мають дозвіл на надання таких видів послуг і бажають прийняти участь у конкурсі, повинні надати свої комерційні пропозиції та резюме залучених спеціалістів  до 18:00, 31 жовтня 2021 року (дати закриття тендеру) на електронну адресу  [email protected] (з поміткою у темі листа «Конкурс_адвокація»).

Строк  надання послуг:  листопад 2021- лютий 2022  рр.

Технічне завдання

№ п/п

Найменування робіт

1.

Організація проведення сесії з командою організації для розробки адвокаційної стратегії 

2.

Безпосереднє проведення зустрічей-тренінгів з командою організації

2.1

Розробка мапи проблем та контекстної діаграми, теорії змін та проведення SWOT аналізу

2.2

Розробка мапи стейкхолдерів, ключових гравців і цільових аудиторій. Розробка серії заходів для участі громадськості та визначення ролі громадськості в кампанії. Розробка прототипів ключових заходів кампанії.

3

Проведення додаткової сесії для коригування напрацювань після перших трьох місяців роботи

Перелік документів, які потрібно надати:

  1. Комерційна пропозиція, термін дії якої не менший, ніж терміни надання послуг, що зазначені в описі. Вартість послуг в комерційних пропозиціях вказується в гривнях.  

  2. Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків, інші дозволи, ліцензії та документи за наявності).

  3. Резюме спеціалістів, які безпосередньо надаватимуть послуги. Інформацію, що підтверджує досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій.

Вимоги до виконавців

  • професійний досвід в організації заходів;

  • досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій;

  • не перевищує вказаний бюджет;

  • надання послуг без ПДВ;

  • зацікавленість у темі zero waste

Контакти

  • +380632624290 (Анастасія)

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.