bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі комп’ютерної техніки

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» оголошує відкритий тендер на закупівлю комп’ютерної техніки.

Дата оголошення про тендер: 20 жовтня 2021 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 31 жовтня 2021 року

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 01 листопада 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Предметом закупівлі є комп’ютерна техніка, а саме:  

Ноутбук Dell Vostro 15 3500 (N3004VN3500UA01_2105_UBU) в кількості 6 шт. з наступними характеристиками:

 1. Діагональ екрана - 15.6” (1920x1080) Full HD

 2. Процесор – Intel Core i5-1135G7 (2.4 - 4.2 ГГц)

 3. Обсяг оперативної пам’яті – 8 ГБ

 4. Обсяг накопичувача - SSD 256 ГБ

 5. Кількість слотів для оперативної пам’яті – 2 шт

 6. Вебкамера HD (720p)

 7. Вебкамера, вбудований мікрофон, стереодинаміки

 8. Wi-Fi 802.11ac/Bluetooth 5.0

 9. Ліцензована операційна система - Windows 

 10. Батарея - від 42 Вт*год

 11. Товар офіційно ввезено на територію України, з гарантією від дилера не менше 12 місяців.

 12. Комплект постачання – ноутбук, адаптер живлення, документація, інше.

 

Строк надання товарів: протягом 10 (десяти) днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: м. Київ, проспект Маяковського, 89Б, офіс 19.

Вимоги до постачальника товарів – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України:  

 • постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері;

 • відповідні КВЕД для здійснення торгівлі;

 • заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості;

 • можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/акт виконаних робіт). 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;

 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);

 4. Оригінал рахунку-фактури; 

 5. Зразок договору поставки товару;

 6. Паспорт товару;

 7. Гарантійний талон, гарантія від дилера не менше 12 місяців;

 8. Та інші документи, якщо вважає за необхідне.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення.

 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.

 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора.

 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів.

Відбір підрядника буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 31 жовтня 2021 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: на закупівлю комп’ютерної техніки”, на адресу:procurementsss@radnyk.org.

 Тендерна процедура:

 • Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.

 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

 • Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

 • Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника. 

 • Очікується, що співбесіди з підрядниками, які увійдуть до списку після первісного відбору, будуть проводитися особисто або за допомогою Teams/Zoom у період з 01 листопада по 05 листопада 2021 року. Відповідь електронною поштою після остаточного туру співбесід отримають тільки ті підрядники, які пройшли відбір.

 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.  

Додаткові застереження:

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Індивідуальний підхід та рівні можливості

БО «БФ «ССС» застосовує індивідуальний підхід та поважає права людини у всіх сферах її діяльності. БО «БФ «ССС»  прагне створювати умови праці, що відповідають принципам гендерної рівності та культурно-особистісного різноманіття персоналу. Підрядники повинні поважати рівні права осіб та прагнути створити атмосферу, в якій відмінності людей підтримують та цінують. 

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: procurementsss@radnyk.org до 25 жовтня 2021 року.

Виконавчий директор

БО «БФ «ССС»

Гамільтон Дермот

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.