bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю офісної техніки

Конкурс на закупівлю офісної техніки

ГО «НЕЩЕРЕТІВСЬКА МРІЯ» в рамках проєкту «Консультаційна  навчально-корекційна платформа «Не зволікаймо. Діємо вчасно»  (Грантова Угода №RPP/2021/09/096/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції  оголошує відкритий Конкурс на закупівлю  ноутбука та принтера.

 Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання:

 19.10.2021 – 29.10.2021

  Предметом закупівлі є: ноутбук  - 1 од.  та принтер – 1 од.

 Товар повинен відповідати наступним вимогам

 Лот 1 - ноутбук:

фірма ASUS, Acerабо HewlettPackard/ оперативна пам’ять не менше 4 Гб/ 2 ядра/ Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / USB 3.0/ ОС Windows 10+ MicrosoftOffice

або аналогічний за характеристиками іншого виробника

 Лот 2 - принтер:

Кольоровий БФП/ фірма Epson / СНПЧ

або аналогічний за характеристиками іншого виробника

 

Строк постачання товарів: протягом 10 календарних днів від дати підписання Договору постачання.

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: Луганська обл., Сватівський р-н, с. Нещеретове, вул. Перемоги, б. 44, Нова пошта відділення №1.

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

 Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; не є платниками ПДВ, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення оптової торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір постачання, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 • Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 • Цінову пропозицію, заповнену за зразком (додається);
 • Рахунок-фактуру;
 • Зразок договору купівлі-продажу/постачання товару;
 • Ліцензію для ОС;
 • Гарантійний талон, гарантія не менше 1 року.

  Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису товару/послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк постачання товару: протягом 10 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати - 100% оплата після постачання товару та гарантійний термін.

Оплата здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

 Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за телефоном 066-99-144-66 або 063-118-73-53 до 19:00 29.10.2021 р.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 •  в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси ГО «НЕЩЕРЕТІВСЬКА МРІЯ» [email protected], [email protected] та  [email protected]   із темою листа «Відкритий конкурс Грантова Угода № RPP/2021/09/096/DR (_____назва учасника)” не пізніше 21:00 29.10.2021р.

 Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 21:00  29.10.2021 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 02.11.2021р..

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 066-99-144-66 або 063-118-73-53 Євгенія

  

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

 

 1. _____________________(повне найменування постачальника)_______________________,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, м ХХХХХ _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО «НЕЩЕРЕТІВСЬКА МРІЯ» щодо участі у конкурсі, що проводиться Організацією на _____(найменування товарів/послуг)___________________, згідно з вимогами, висунутими ГО «НЕЩЕРЕТІВСЬКА МРІЯ» згідно конкурсного оголошення №_____ про _______________________ від ____________року.
 2.  
 3. Вивчивши конкурсні вимоги ГО «НЕЩЕРЕТІВСЬКА МРІЯ», ________________________(повне найменування постачальника)_______________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги/виконати роботи/поставити товари ГО «НЕЩЕРЕТІВСЬКА МРІЯ» відповідно до наступних умов:
 1. Найменування товару: ____________________.
 2. Якість товару відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна товару (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк поставки товару: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Опис/характеристика товару: _______________________.
 7. Умови оплати: 100% оплата після отримання товару.
 8. Умови, які необхідно виконати організації для отримання товару: _____________________.
 9. Податковий статус постачальника: _________________________
 10. КВЕД:______________________

 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 4. Зразок Договору поставки товару.

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

 

Контакти

 • 0669914466 Кіященко Євгенія
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.