bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів/послуг

Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів/послуг

Громадська організація «Луганочки» в рамках грантового проєкту LG­_1_20 ««Співпраця громад Сватівського та Сєвєродонецького районів з метою популяризації велотуризму» (Грантова Угода №RPP/2021/09/116/DR), що реалізується в межах  Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує відкритий тендер на закупівлю велотоварів.

Дата оголошення про тендер:­­­­_14.10.2021 р.__

Термін подання тендерних пропозицій: до__28.10.2021р._

Предметом закупівлі є  товари, а саме:

                Лот 1 Велотовари,  які повинні відповідати наступним вимогам:

               1.ВЕЛОСИПЕД бажано Pride Marvel 9.2 , найнери, унісекс, діаметр колеса 29, тип амортизації Хардтейл, рама Алюмінієва, гидроформинг, вилка Suntour SF-XCE-28, хід 100 мм, Система Prowheel, 22/30 / 40T, 175 мм, алюміній, або аналогічний за характеристиками іншого виробника – 8 од.

 

               2. ВЕЛОШЛЕМ зразка Bell Strut, крос-кантрійний тип, дорослий, приблизно 
15 вентиляційних отворів, або аналогічний за характеристиками іншого               виробника – 8 од.
 
               3. КОМПЛЕКТ ВЕЛОСВІТЛА,  як  SIGMA SPORT AURA 30 K-SET, максимальна потужність 30 lux, дальність освітлення до 40м., водостійкість IPX4, або аналогічний за характеристиками іншого виробника – 8 од.
Строк постачання товарів: протягом _7  календарних днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме:  92600, Луганська область, місто Сватове, площа 50-річчя Перемоги, 36

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: не є платниками ПДВ, постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення оптової торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір постачання, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт). 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерну пропозицію, заповнену за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури;
 5. Зразок договору постачання товару;
 6. Паспорт товару (якщо необхідно);
 7. Ліцензію (якщо необхідно);
 8. Гарантійний талон, гарантія не менше _1__року
 9. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати - 100% оплата після постачання товарів/надання послуг та умови постачання/надання товарів/послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою g[email protected],  [email protected] до 27.10.2021 р.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником до 28.10.2021р.

1. на електронні адреси [email protected] та [email protected]  зазначенням у темі «Відкритий тендер Грантова Угода № RPP/2021/09/116/DR_____назва учасника» 

2. організатору тендеру в запечатаних конвертах, у письмовій формі за адресою: 92600, Луганська обл., Сватівський район, м. Сватове, вул. Першотравнева, буд. 2А, кв.19  у строк до _28.10.2021р.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 28.10.2021р. 12.00 години розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше_29.10.2021р._

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Керівник ГО «Луганочки»  Юр’єва Олена Олександрівна

Тел..+380502875815

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

 

_____________________(повне найменування постачальника)_______________________,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, м ХХХХХ _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО «Луганочки» щодо участі у тендері, що проводиться Організацією на закупівлю товару:______________ згідно з вимогами, висунутими ГО «Луганочки» згідно тендерного оголошення №_1_ про закупівлю велотоварів_ від _14.10.2021_року.

 

Вивчивши конкурсні вимоги ГО «Луганочки», _________________________(повне найменування постачальника)_______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги/виконати роботи/поставити товари ГО «Луганочки» відповідно до наступних умов:

 1. Найменування товарів: ____________________.
 2. Якість послуг/робіт/товарів відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна послуг (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк надання послуг/виконання робіт/поставки товару: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Опис/характеристика послуг/робіт/товарів: _______________________.
 7. Умови оплати: 100% оплата після постачання товару/послуги.
 8. Умови, які необхідно виконати організації для отримання послуг/робіт/товарів: _____________________.
 9. Податковий статус постачальника: _________________________
 10. КВЕД:______________________

 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (____________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 4. Зразок Договору поставки товару.

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

 

 

 

Контакти

 • Тел.. +380502875815 Олена Олександрівна
 • +380660860899 Маргарита
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.