bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на надання послуг відеозйомки та онлайн трансляції заходу

Національний демократичний інститут (НДІ) оголошує конкурс серед постачальників на надання послуг відеозйомки та онлайн трансляції для медійного марафону “Рівність у політиці”, що запланований на 30 листопада 2021 року*.

*Дата може бути змінена на 10 грудня 2021 року.

Очікуваний термін надання послуг: листопад 2021 року:

  • До 15 листопада 2021: узгодження з НДІ фінального переліку послуг та обладнання та його затвердження.
  • Перед початком заходу, а саме 29 листопада ввечері або 30 листопада зранку, залежно від обсягу роботи: монтування сцени, встановлення та перевірка необхідного обладнання.
  • 30 листопада 2021 після завершення заходу: демонтаж приміщення.

Учасники тендеру: юридичні особи або фізичні особи-підприємці, які мають відповідний досвід та зареєстровані в Україні.

Інформація про захід:

Медійний марафон відбудеться у форматі одноденного заходу (повний день), який включатиме панельні дискусії та демонстрацію фільму (орієнтовно 30 хв.), який надасть НДІ, під час однієї із дискусій, з перервами на кава-паузи, обід та фуршет, протягом яких на екранах транслюватимуться короткі відеоролики (будуть надані НДІ). Під час дискусійних панелей очікується до 7 (семи) спікерів. Під час однієї з панелей відбудуться онлайн-включення декількох спікерів з двох регіонів засобами онлайн-платформ для проведення відеоконференцій для подальшого їх залучення до обговорення. Кожна група долучених спікерів перебуватиме разом в одній залі. У кожному регіоні разом зі спікерами працюватиме технічний фахівець, що займатиметься підключенням. Від потенційного підрядника очікується координація з технічними фахівцями в регіонах під час підключення.

Увесь захід відбуватиметься в одному конференц-залі (посилання), в якому будуть присутні спікери та 50 учасників. Планується онлайн трансляція заходу на Facebook та Youtube сторінках платформи “Жінки - це 50 відсотків успіху України”, двома мовами, англійською та українською (під час марафону НДІ забезпечить синхронний переклад разом з обладнанням до нього). Від обраного вендора очікується координація щодо технічних деталей з перекладачами та техніком, який відповідає за синхронний переклад.

Зазначені характеристики заходу можуть уточнюватися ближче до дати проведення.

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

Для заходу важливо зобразити якісну та професійну картинку події на відео та під час онлайн трансляції. Посилаючись на відеозапис одного із попередніх медійних марафонів (запис додається) та орієнтуючись на зал, у якому буде відбуватись захід, просимо зацікавлених підрядників заповнити цінову пропозицію (див. прикріплений файл) та запропонувати додаткові ідеї/креативні пропозиції у графі “додаткові послуги (креативна пропозиція від підрядника)”.

Зверніть увагу:

Перелік необхідного технічного обладнання сформований на основі попереднього Київського медійного марафону, який відбувався на території Національного музею Тараса Шевченката включав більше 100 учасників.

Якщо у зв’язку із тим, що цьогорічний марафон планується в іншому приміщенні, на ваш погляд певне обладнання є зайвим, або ж необхідно додати інше обладнання, просимо зазначити це у комерційній пропозиції та додати обгрунтування.

Критерії відбору:

  • професійний досвід у сфері надання послуг відеозйомки та онлайн трансляції;
  • перевагою буде досвід надання таких послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій;
  • конкурентоспроможна вартість послуг.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

1.Заповнену форму цінової пропозиції та додаток до оголошення (див. прикріплені файли), які містять інформацію щодо досвіду постачальника, зразки наданих раніше послуг та розрахунок вартості послуг, включно з податками;

2.Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків, інші документи за наявності).

3. Рекомендації найбільших клієнтів (за наявності).

4. Список попередніх клієнтів.

Просимо надсилати комерційні пропозиції в електронному вигляді разом із пакетом тендерних документів, зазначивши в темі листа “Тендер на закупівлю послуг відеозйомки та онлайн трансляції_жовтень 2021”.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій 27 жовтня 2021 року до 18.00 на адресу ukr_procurement@ndi.org

Орієнтовна дата підписання Договору - 1 листопада 2021 року.

У разі запитань, будь ласка, звертайтеся поштою ukr_procurement@ndi.org.

НДІ залишає за собою право провести додаткові переговори або запросити додаткові роз’яснення перед визначенням переможця/иці. НДІ залишає за собою право відхилити будь-яку або усі пропозиції. НДІ залишає за собою право вимагати уточнення пропозиції в будь-який час до укладення контракту. НДІ не бере на себе витрати, пов’язані з підготовкою, подачею, або презентацією матеріалів у відповідь на дане тендерне оголошення.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.