bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на виконання робіт з розробки контенту онлайн-модулю

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку», яка забезпечує реалізацію проєкту «Збережемо довкілля разом» (Угода про надання гранту RPP/2021/09/106/EC) в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру та урядів Данії, Швейцарії та Швеції оголошує  відкритий конкурс з  виконання робіт з розробки контенту онлайн-модулю (навчальних матеріалів) у вигляді коміксів до тем змістовних модулів №2 та №3 освітнього курсу «Збережемо довкілля разом» для учнів початкової школи (третій-четвертий клас).

Графічне та ілюстративне оформлення посібника (навчальних матеріалів / контенту у вигляді коміксів) виконується з урахуванням принципів педагогічного дизайну, збалансованості змісту і форми, підтриманої відповідною візуалізацією. При створенні загального візуального образу посібника розробляється унікальний сценарій, націлений на розвиток у дітей допитливості, уяви, пізнавальної активності, самостійності; використовуються методичні прийоми, що відповідають віковим особливостям сприйняття навколишньої дійсності учнями третього-четвертого класів.

Термін подання пропозицій
Зацікавлені організації (компанії) та інші суб’єкти підприємницької діяльності запрошуються подати свої пропозиції до ІМР не пізніше 18:00 25 жовтня 2021 року.

Оголошення результатів
Очікувана дата оголошення результатів закупівлі послуг – 27 жовтня 2021 року.

Додаткова інформація

Для детальної інформації про закупівлю просимо ознайомитися із ЗнПП.

Зацікавлені  сторони  можуть  отримати  додаткову  інформацію  та відповіді  на  запитання  щодо конкурсу,  надіславши  запит  на електронну адресу: [email protected] до 18:00 18 жовтня.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.