bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Триває конкурс матеріалів про людяність в епоху ковід

На початках пандемії, ще в 2020-му, один підприємець з Івано-Франківщини пожертвував кілька сотень тисяч гривень на закупівлю спеціальних тканин та зібрав волонтерів для пошиття масок та спецкостюмів для медиків. Їх розвозили по лікарнях безкоштовно.

В той же час одна лікарка з Київщини, викладач медуніверситету, влаштувала безкоштовні консультації по телефону для людей зі всієї України. Іноді вона не спала ночами, однак виконувала свою місію поряд з виснажливим чергуванням в лікарні.

Ковід, звісно, зруйнував усе: починаючи від наших щоденних звичок та закінчуючи глобальною економікою. 

Але ми віримо, що крізь бурі і темінь реальності у вашому житті все ж були промені світла.

Історії, які ми згадали, — стовідсотково не єдині. Впевнені, що ви знаєте таких набагато більше. 

А про них, погодьтесь, мовчати ми права не маємо.

Саме тому «СторіМейкер: Школа громадянської журналістики» оголосила конкурс на найкращу статтю, відеосюжет, блог про волонтерські ініціативи та громадські організації, а також їхніх найяскравіших представників   «COVID-19: випробування людяності в епоху пандемії»

Запрошуємо до участі громадянських журналістів, волонтерів, блогерів та представників громадських організацій, які мають що сказати. 

Заявки приймаються до 31 жовтня 2021 року. Оголошення переможців відбудеться 1 грудня 2021. Конкурсні матеріали оцінює експертне журі, до складу якого входять українські журналісти та громадські діячі.

Переможці отримають премії розміром до 5000 гривень та призи від партнерів. 

Умови участі в Конкурсі

  1. Оригінальний матеріал (компіляції з фільмів, новинних сюжетів до участі в конкурсі не допускаються), опублікований українською або російською мовами в соціальних мережах, блогах або засобах масової інформації з хештегом #Конкурс_СторіМейкер

  2. Відповідність заявленій темі: «Covid-19: випробування людяності в епоху пандемії».

  3. Відеосюжет повинен мати розширення не менше 640х480 пікселів, тривалістю до 3 хвилин.

  4. Текстові матеріали — не більше 12 тис. знаків.

  5. При оцінюванні надісланих матеріалів будуть враховуватися такі фактори, як визнання і повагу автором людської гідності, обов’язкове висвітлення позицій кількох сторін, грамотність мови, відсутність ненормативної лексики, толерантність, принципи гендерної рівності.

  6. Відповідальність за дотримання авторських прав робіт, що беруть участь в Конкурсі, несе автор, який відправив цю роботу.

  7. Учасники Конкурсу дають згоду на обробку своїх персональних даних (ім’я і прізвище, адреса електронної пошти та інших персональних даних, викладених учасником Конкурсу).

Заявки можна залишати тут: https://bit.ly/3uvJATP

Конкурс відбувається за підтримки DT Institute.

Підписуйтеся також на наші соцмережі – інстаграм та фейсбук - і слідкуйте за новинами.

Додаймо світла у ці темні часи!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.