bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю послуг консультанта по кримінальному праву

ГО «Сміливі рішення» в рамках проєкту «Консультаційний центр правової допомоги», грантова угода № RPP/2021/09/093/DR в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг консультанта по кримінальному праву. 

Дати оголошення відкритого конкурсу на закупівлю послуг:

11.10.2021 –25.10.2021

Предметом закупівлі є:

НАДАННЯ ПОСЛУГ КОНСУЛЬТАНТА ПО КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВУ:

Технічне завдання

1. Надання онлайн консультацій по кримінальному праву з 10.00 по 14.00 з понеділка по п’ятницю протягом двох місяців з моменту підписання договору.

2. Надання офлайн консультацій по кримінальному праву з 10.00 по 14.00 з понеділка по п’ятницю протягом двох місяців з моменту підписання договору у м. Бахмут, Донецької області.

3. Формування переліків/реєстрів із зібраної інформації.

4. Ведення журналу проведених консультацій за шаблоном, який буде надано адміністратором гранту.

5. Формування звітів для подальшого їх використання під час зустрічей з представниками донорської організації.

6. Добірка законодавчих актів по кримінальному праву.

7. Співпраця із розробником сайту при формуванні онлайн платформи для консультації, надання інформації для наповнення сайту.

8. Формування необхідних документів у межах реалізації проєкту.

Тривалість послуг: 2 (два) місяці

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до надавача послуг – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; не платники ПДВ; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення послуги; заявлена послуга має бути у надана у вказаній кількості; кандидат має можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір надання послуг, рахунок, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

- код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;

- цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);

- рахунок;

- зразок договору про надання послуг;

- інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

- відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;

- відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;

- якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;

- строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;

- прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу приймитиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном +380665337553(керівник проєкту Стаднік Олена), до 24.10.2021до 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси керівника ГО «Сміливі рішення» [email protected]   та  [email protected]   із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/09/093/DR ____(назва учасника) не пізніше 25.10.2021р.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18год. 00хв. 25.10.2021р. розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 28.10.2021р.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +380665337553.

 

 

ЗРАЗОК КОНКУРСНОЇ ФОРМИ

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ

м. _____ «____» ________дата______ року

(повне найменування надавача послуг), (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, місто ХХХ, вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО «Сміливі рішення» щодо участі у конкурсі, що проводиться Організацією на закупівлю послуг послуг консультанта по кримінальному праву, згідно з вимогами, висунутими ГО «Сміливі рішення» згідно конкурсного оголошення від 09.10.2021року.

Вивчивши конкурсні вимоги ГО «Сміливі рішення», (повне найменування надавача послуг), цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги послуг консультанта по кримінальному праву ГО «Сміливі рішення»  відповідно до наступних умов:

 

1. Найменування послуг: ____________________.

2. Якість послуг відповідатиме: ________________________.

3. Ціна послуг (грн./км, з/без ПДВ): ____________________.

4. Строк надання послуг: __________________.

5. Опис/характеристика послуг: _______________________.

6. Умови оплати: ___________________.

7. Умови, які необхідно виконати організації для отримання послуг: _____________________.

8. Податковий статус постачальника: _________________________

9. КВЕД:______________________

 

До цієї Пропозиції додається:

1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію

2. Копія документу, що підтверджує податковий статус

3. Зразок Договору надання послуг

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

Контакти

  • +380665337553
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.