bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «Міцна громада» оголошує відкритий Конкурс на закупівлю офісної техніки

Конкурс на закупівлю ТОВАРУ

ГО «Станично-Луганський центр регіонального розвитку «Міцна громада» в рамках проєкту «Створення Центру професійного розвитку педагогічних працівників 2-х партнерських громад»(Грантова Угода №RPP/2021/09/122/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує відкритий Конкурс на закупівлю ноутбуків з встановленим програмним забезпеченням Windows, Office, Word, Excel та принтерів.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання:

з 11.10.2021р. по 25.10. 2021р.

 Предметом закупівлі є: ТОВАР

 Кількість одиниць: 5

 Товар повинен відповідати наступним вимогам:

Лот 1:

Ноутбук «Asus» – 3 од., або аналогічний за характеристиками іншого виробника: Екран 15.6” IPS (1920x1080) Full HD; процесор Intel Core i3-1115G4 (3.0 - 4.1 ГГц); RAM 8 ГБ; SSD 256 ГБ; відеокарта Intel UHD; Wi-Fi; Bluetooth; веб-камера. Встановлене програмне забезпечення Windows, Office, Word, Excel.

 Лот 2:

 1. Пинтер лазерний HP - 1 од. або аналогічний за характеристиками іншого виробника:

Максимальна роздільна здатність друку 1200x1200 dpi; технологія друку - лазерний друк; тип пристрою - БФП.

Роздільна здатність під час копіювання:600 x 600 dpi. Роздільна здатність під час сканування: Оптична: до 600 x 600 dpi. Покращена якість: 4800 x 4800 dpi.

Мережеві інтерфейси: Wi-Fi

Кількість кольорів 1 (чорний колір).

Формат і щільність паперу

 • A4; A5; А5 (LEF); B5 (JIS); Oficio; Конверт (DL, C5) Користувацькі формати носіїв: від 76 x 127 до 216 x 356 мм, 60-163 г/м²

Підтримка ОС Windows

Швидкість чорно-білого друку, стор./хв 20

Інтерфейси USB 2.0

Друк без комп’ютера Apple AirPrint;Google Cloud Print;Mobile Apps; Mopria;Wi-Fi Direct

 2. Струменевий БФП кольоровий Canon - 1 од. або аналогічний за характеристиками іншого виробника:

Кількість кольорів 4.

Формат і щільність паперу A4, A5, B5, 10 x 15 см, 13 x 18 см, 20 x 25 см, конверти (DL або Commercial 10), Letter, Legal)

Підтримка ОС Windows

Сфера друку A4, Letter, 20 x 25 см, 13 x 18 см, 10 x 15 см

Додатково: Планшетний сканер CIS для фото та документів: Швидкість сканування  документа форматуA4: приблизно 19 секунд; колір: 48 / 24 біт, відтінки сірого: 16/8 біт. Максимальний розмір документів для сканування: (ДхШхВ), мм 445x330x164 мм.

 Строк постачання товарів: протягом 5 календарних днів від дати підписання Договору постачання.

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: Відділення Нової пошти №1 (квартал Молодіжний,20.), смт. Станиця Луганська, Луганська область.

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

 Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; що не є платниками ПДВ, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення оптової торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір постачання, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

 Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 • Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 • Цінову пропозицію, заповнену за зразком (додається);
 • Рахунок-фактуру;
 • Зразок договору купівлі-продажу/постачання товару;
 • Паспорт товару;
 • Гарантійний талон, гарантія не менше 12 місяців;
 • Та інші документи, якщо вважає за необхіднета може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення.
 2. Відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення.
 3. Якість опису товару/послуги та відповідність очікуванням організатора.
 4. Строк постачання товару: протягом 5 календарних днів від дати підписання Договору.
 5. Прийнятна ціна, умови оплати - 100% оплата після постачання товару та гарантійний термін.

 Оплата здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

 Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції.

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 20 (двадцяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном (керівник проєкту): 0502542329 до 25.10.2010, 18:00.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані:

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси ГО «Міцна громада» - [email protected] та ГО «Взаємодія-Плюс» - [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс Грантова Угода RPP/2021/09/122/DR_(назва учасника)” не пізніше 18.00, 25.10.2021р.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18.00 години 25.10.2021 розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 28.10.2021р.

 Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті0 будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 Контакти: зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефонами: 0502542329; 0995089330.

 

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

 

_____________________(повне найменування постачальника)_______________________,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, м ХХХХХ _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО «Міцна громада» щодо участі у конкурсі, що проводиться Організацією на _____(найменування товарів/послуг)___________________, згідно з вимогами, висунутими ГО «Міцна громада»  згідно конкурсного оголошення №_____ про _______________________ від ____________року.

 

Вивчивши конкурсні вимоги ГО «Міцна громада», _________________________(повне найменування постачальника)_______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується поставити товари ГО «Міцна громада» відповідно до наступних умов:

 1. Найменування товарів: ____________________.
 2. Якість товарів відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк поставки товару: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Опис/характеристика товарів: _______________________.
 7. Умови оплати: 100% оплата після постачання товару.
 8. Умови, які необхідно виконати організації для отримання товарів: _____________________.
 9. Податковий статус постачальника: _________________________
 10. КВЕД:______________________

 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 4. Зразок Договору поставки товару.

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

 

Контакти

 • додаткова інформація за телефонами: 0502542329; 0995089330.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.