bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю ноутбуків

ГО «Місцевий розвиток громад» в рамках проєкту «Проєктний офіс «Підтримка місцевих ініціатив», грантова угода №RPP/2021/09/111/DR ,  в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує відкритий конкурс на закупівлю ноутбуків. 

Дати оголошення відкритого конкурсу на закупівлю ноутбуків:

08.10.2021 –24.10.2021

Предметом закупівлі є ноутбук  Apple MacBook Air 13” M1 або аналогічний за характеристиками іншого виробника

Кількість одиниць: 2  (два)

Товар повинен відповідати наступним вимогам

Батарея Незнімна

Ємність акумулятора  49.9 Вт*год

Діагональ екрана 13.3” (2560x1600) WQXGA

Тип екрана Retina

Частота оновлення екрана 60 Гц

Процесор Восьмиядерний Apple M1

Операційна система macOS Big Sur

Обсяг оперативної пам’яті 8 ГБ

Об’єм накопичувача 256 ГБ SSD

Роз’єми та порти введення-виведення 2 x Thunderbolt 3, до 40 Гбіт/сек (USB Type-C 3.1 до 10 Гбіт/сек, DisplayPort)/1 x 3.5 мм jack для навушників

Інтегрована відеокарта

HD-камера FaceTime 720p

Закупівля товару в рамках проєкту здійснюється без ПДВ!!!

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід поставки відповідного товару  , відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

-копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, в якому зазначено код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи  та відсутності у реєстрі боржників;

-копія Довідки або Витягу з ДПС про стан  податкової реєстрації;

-цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);

- рахунок-фактура;

-специфікація;

-зразок договору купівлі-продажу / постачання;

-інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

  1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
  2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
  3. якість опису товара та відповідність очікуванням організатора;
  4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
  5. прийнятна ціна, умови оплати – 100% оплата після постачання та гарантійний термін. 

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном  +380992737189 до 23.10.2021 до 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані  в електронному вигляді (у форматі PDF)на електронні адреси керівника ГО Місцевий розвиток громад [email protected]   та  [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода №RPP/2021/09/111/DR ___ (назва учасника)  не пізніше 24.10.2021р.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18год. 00хв. 16.10.2021р. розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше ніж протягом трьох днів після завершення конкурсу.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +380665337553.

 ЗРАЗОК КОНКУРСНОЇ ФОРМИ
 КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ

м. _____ «____» ________дата______ року

(повне найменування надавача послуг), (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, місто ХХХ, вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО «Успішна громада» щодо участі у конкурсі, що проводиться Організацією на закупівлю ноутбука, згідно з вимогами, висунутими ГО «Успішна громада» згідно конкурсного оголошення від 01.08.2021року.

Вивчивши конкурсні вимоги ГО «Успішна громада», (повне найменування надавача послуг), цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги аналітика ГО «Успішна громада»  відповідно до наступних умов:
1. Найменування товару: ____________________.
2. Якість товару відповідатиме: ________________________.
3. Ціна товару (грн./км, з/без ПДВ): ____________________.
4. Строк поставки товару: __________________.
5. Опис/характеристика товару: _______________________.
6. Умови оплати: ___________________.
7. Умови, які необхідно виконати організації для отримання товару: _____________________.
8. Податковий статус постачальника: _________________________
9. КВЕД:______________________
До цієї Пропозиції додається:
1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію
2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
3. Зразок Договору щодо поставки товару.

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

 

Контакти

  • +380665337553
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.