bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс щодо виконання робіт з розробки розділів посібника (навчальних матеріалів) освітнього курсу

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку», яка забезпечує реалізацію проєкту «Збережемо довкілля разом» (Угода про надання гранту RPP/2021/09/106/EC) в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру та урядів Данії, Швейцарії та Швеції оголошує  відкритий конкурс  на виконання робіт з розробки розділів посібника (навчальних матеріалів) освітнього курсу «Збережемо довкілля разом» для учнів початкової школи (третій-четвертий клас) за такими темами:

- природоохоронна діяльність (три уроки);

- основи ресурсозбереження (три уроки);

- екологічна культура, формування ціннісного ставлення до природи та людини (два уроки);

- глобальні ініціативи для збереження довкілля (два уроки);

а також підготовки статті (інформаційного матеріалу) для ЗМІ та соціальних мереж на тему: «Чому на Донбасі то спека, то зливи? Що відбувається із нашим кліматом?»

Навчальні матеріали мають містити теоретичні матеріали з необхідним ілюстративним та графічним наповненням, практичні завдання, задачі, тести, питання для самоперевірки, викладені з урахуванням віку та знань цільової аудиторії – учні початкової школи закладів загальної середньої освіти України (ЗЗСО).

Термін подання пропозицій
Зацікавлені організації (компанії) та інші суб’єкти підприємницької діяльності запрошуються подати свої пропозиції до ІМР не пізніше 18:00 21 жовтня 2021 року.

Оголошення результатів
Очікувана дата оголошення результатів закупівлі послуг – 25 жовтня 2021 року.

Додаткова інформація

Для детальної інформації про закупівлю просимо ознайомитися із ЗнПП.

Зацікавлені  сторони  можуть  отримати  додаткову  інформацію  та відповіді  на  запитання  щодо конкурсу,  надіславши  запит  на електронну адресу: [email protected] до 18:00 15 жовтня.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.