bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі комплексних комунікаційних послуг

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» оголошує відкритий тендер на закупівлю комплексних комунікаційних послуг. 

БО «БФ «ССС» працює в усіх областях України (окрім АРК Крим) для встановлення верховенства права, зміцнення соціальної згуртованості, утвердження поваги до прав людини та створення рівних можливостей для їх реалізації.

Наша мета:

Сприяння захисту прав і свобод осіб, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі та окупації Криму, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО/ООС та членів їхніх родин, дітей постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, інших вразливих категорій населення (зокрема, пенсіонерів, жінок та жіночих об’єднань, представників національних меншин та ЛГБТК+ спільноти), а також надання системної підтримки органам державної влади, місцевого самоврядування та громадським організаціям у подоланні соціально-економічних викликів та впровадженні реформ.

Пріоритетом БО «БФ «ССС» є досягнення сталих результатів та мейнстримінг гендерно- та конфліктно-чутливих підходів в усіх напрямкам діяльності. У своїй діяльності БО «БФ «ССС» покладається на багаторічний досвід та ґрунтовну фахову підготовку її представників. 

 Дата оголошення про тендер: 8 жовтня 2021 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 17 жовтня 2021 року

Регіон надання послуг: м.Київ

 Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 18 жовтня 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Деталізація послуг, які надає підрядник:

1.1. Проведення зустрічей з представниками Міністерства у справах ветеранів та партнерськими організаціями та експертами для обговорення Комунікаційної стратегії

1.2. Кабінетне дослідження щодо сприйняття діяльності Міністерства у справах ветеранів, ветеранських організацій, вирішення питань ветеранів місцевою владою та функціонування просторів для ветеранів

1.3. Дослідження в сфері засобів масової інформації щодо роботи Міністерства у справах ветеранів, ветеранських організацій, просторів для ветеранів та органів місцевої влади, що працюють з ветеранами

1.4. Вивчення ставлення у соціальних мережах до Міністерства у справах ветеранів, ветеранських організацій, просторів для ветеранів та органів місцевої влади, що працюють з ветеранами

1.5. Проведення щонайменше 30 глибинних інтерв’ю з учасниками проекту та стейкхолдерами (представниками Міністерства у справах ветеранів, ветеранських організацій, просторів для ветеранів, представниками місцевої влади, які займаються вирішенням питань ветеранів, лідерів думок серед ветеранської спільноти)

1.6. Проведення стратегічної сесії для представників Міністерства у справах ветеранів та всіх відповідних партнерів у Києві

1.7. Розробка проекту Комунікаційної стратегії Міністерства у справах ветеранів

1.8. Розробка креативної ідеї інформаційної кампанії проекту та завершення плану

1.9. Розробка та затвердження ключових візуальних елементів кампанії: для соціальних мереж, листівок, плакатів, наочних матеріалів, рекламних товарів.

1.10. Проведення громадських обговорень на регіональному рівні у форматі діалогу

1.11. Презентація Комунікаційної стратегії для Міністерства у справах ветеранів відповідно до результатів громадських обговорень та підготовка фінального документу

1.12. Створення та оформлення акаунтів у соціальних мережах

1.13. Розробка  промо-роликів проекту

1.21. Інтеграція лідерів думок у Facebook / Instagram / YouTube

1.22. Проведення онлайн-флешмобу за участю ветеранів та органів місцевої влади, що працюють з ветеранами

1.23. Проведення публічної презентації стратегії (один прес-захід у Києві)

1.24. Розробка  прес-релізів (новини, огляди, звіти), 8 публікацій

1.25. Підготовка матеріалів для спеціального проекту

1.26. Реалізація спеціальних проектів у засобах масової інформації

1.28. Підтримка Міністерства у справах ветеранів у підготовці інформаційних матеріалів. Підготовка та оформлення плакатів та листівок

1.29. Друк інформаційних матеріалів

1.30. Розповсюдження плакатів у просторах для ветеранів та серед органів місцевої влади, які працюють з ветеранами.

 Вимоги до кваліфікації підрядника:

 1. Досвід роботи в комунікаціях від 3 років
 2. Досвід роботи з неприбутковими організаціями буде перевагою
 3. Відмінне володіння українською та англійською мовами

 Інший релевантний досвід та навички

 1. Висока мотивація в роботі
 2. Відмінні навички комунікації

Строк надання послуг: до 31 березня 2022 р

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

 1. Обов’язкова реєстрація юридичної особи або фізичної особи-підприємця з відповідними КВЕДами.

 Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Детальний кошторис на кожну послугу;
 4. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається)ТЕНДЕРНА-ПРОПОЗИЦІЯ_К;
 5. Портфоліо.

 Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Прийнятна вартість послуг.
 4. Можливість надання оригіналів супроводжуючих документів через електронний сервіс “ВЧАСНО”  (договір надання послуг, рахунок-фактура, маршрутний лист з деталізацією поїздок, акт виконаних робіт).

Відбір підрядника буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 17 жовтня 2021 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: комплексні комунікаційні послуги”, на адресу: procurementsss@radnyk.org.

 Тендерна процедура:

 • Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.
 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
 • Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
 • Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника. 
 • Очікується, що співбесіди з підрядниками, які увійдуть до списку після первісного відбору, будуть проводитися особисто або за допомогою Teams/Zoom у період з 18 по 19 жовтня 2021 року. Відповідь електронною поштою після остаточного туру співбесід отримають тільки ті підрядники, які пройшли відбір.
 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.  

 Додаткові застереження:

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Індивідуальний підхід та рівні можливості

БО «БФ «ССС» застосовує індивідуальний підхід та поважає права людини у всіх сферах її діяльності. БО «БФ «ССС»  прагне створювати умови праці, що відповідають принципам гендерної рівності та культурно-особистісного різноманіття персоналу. Підрядники повинні поважати рівні права осіб та прагнути створити атмосферу, в якій відмінності людей підтримують та цінують. 

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: procurementsss@radnyk.org до 2021 року.

Виконавчий директор

БО «БФ «ССС»

Гамільтон Дермот

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.