bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкритий конкурс на закупівлю технічного обладнання

«Марківська районна організація ветеранів України ім.А.І.Єременка», що діє в в рамках проєкту «Просто для влади-зручно для громади»- створення автономного, аналітичного веб-модуля для роботи Марківської громади» (Угода RPP/2021/09/092/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий Конкурс на закупівлю технічного обладнання.
Дати оголошення конкурсу на закупівлю технічного обладнання: 08.10.2021 – 22.10.2021 (включно)
Предметом відкритого конкурсу є технічне обладнання, що включає: телевізор для центрального табло та ноутбук для керування системою.
Кількість одиниць: всього два.
Товар повинен відповідати наступним вимогам:
Технічне обладнання Параметр Характеристики (не нижче зазначених) Кіль-кість

Лот 1.
Телевізор для центрального табло. Кількість - 1.

Виробник: Philips або аналогічний за характеристиками іншого виробника
Тип: LCD телевізор (LED)

Діагональ, дюйм: 50

Роздільна здатність, пікселі: 3840x2160
Індекс динамічних сцен: PPI 1500
Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати):
AVI, MKV, H264 / MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9 / VC1, VP9, HEVC (H.265), AAC, MP3, WAV, WMA версії 2 до версії 9.2, WMA -PRO (версія 9 і 10), JPEG, BMP, GIF, PNG, Сферичі фотопанорами, HEIF,.SRT,.SUB,.TXT,.SMI

Гарантія: 24 місяці.

Лот 2.
Ноутбук для керування системою. Кількість - 1.

Виробник: ASUS або аналогічний за характеристиками іншого виробника 
Тип: Ноутбук

Конструкція: Класичний

Операційна система: DOS

Діагональ, дюймів: 15,6

Роздільна здатність: 1920x1080

Процесор: Intel Core i3-1115G4
Базова тактова частота, ГГц: 3
Кількість ядер процесора: 2

Оперативна пам’ять, ГБ: 8

Гарантія: 24 місяці.

Замовник обладнання не переслідує обрання конкретної торгової марки (марка обладнання в переліку об’єктів закупівлі є рекомендованою). Предмет закупівлі повинен відповідати технічним характеристикам або бути вищими, без пониження їх якісних властивостей.
У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме на адресу: 92400, Луганська обл., Марківський р-н., смт Марківка, вул.Центральна, б.18.

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:
До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; не є платниками ПДВ; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи:
1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
3. Конкурсна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
4. Оригінал Рахунка-фактури;
5. Зразок договору поставки товару;
6. Паспорт товару;
7. Ліцензію на товар;
8. Гарантійний талон;
9. Та інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:
1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
4. строк надання послуг: протягом 30 календарних днів від дати підписання Договору;
5. прийнятна ціна, умови оплати- 100% оплата після постачання та гарантійний термін.
Оплата за товар здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції
До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.
Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.
Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані не пізніше 22.10.2021 р.:
● в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси ГО [email protected] та [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/09/092/DR _________________ назва учасника».
Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 22.10.2021 р. розгляду не підлягатимуть.
Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації
Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 26.10.2021 р.

Додаткові застереження
Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.
Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.
Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел.адресою: [email protected], або за телефоном +380956150107 (керівник проєкту Вікторія Сиса) до 22.02.2021 р. 17:00.

Зразок конкурсної пропозиції знаходиться за посиланням 

https://docs.google.com/document/d/1O_qrikkT82j9X2Yk7S0Gm0AWFjPKskav/edit?usp=sharing&ouid=114504999355035896164&rtpof=true&sd=true

Контакти

  • Керівник проєкту Вікторія Сиса
  • тел. +380956150107
  • ел. пошта - [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.