bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю світлової вивіски

ГО «СК КОЗАК» в рамках проєкту «Надання консультаційних послуг мешканцям Мар’їнської громади та внутрішньо переміщеним особам» (Угода №RPP/2021/07/039/DR, в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції оголошує відкритий Конкурс на закупівлю товару.

Дати оголошення відкритого конкурсу на закупівлю товару:

06.10.2021 – 19.10.2021

Предметом закупівлі є світлова вивіска (лайтбокс).

Товар повинен відповідати наступним вимогам.

Світлова вивіска (лайтбокс):

 • розмір: 2,8 м * 1,4 м;
 • форма – прямокутна;
 • матеріали: акрил, спеціальний профіль для лайтбоксів, пластик ПВХ, плівка Oracal або інший матеріал, який використовується для виготовлення світлової вивіски (лайтбоксу);
 • лампи: Philips або Osram;
 • можливе використання світлодіодів.


У вартість світлової вивіски входить:

 • розробка макету вивіски;
 • нанесення зображення.

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товару – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України: не є платниками ПДВ, підприємці, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; постачальник має можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір, рахунок-фактура, видаткова накладна тощо).

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору;
 • паспорт товару (якщо необхідно);
 • гарантійний талон, гарантія не менше ___ (якщо необхідно);
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.


Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата товару здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до передачі світової вивіски (лайтбоксу), але не менше 15 (п’ятнадцяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном +38 (093) 103 01 01 Олександр до 19.10.2021 р., 18:00.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані: в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси: [email protected] та [email protected]   із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/07/039/DR» не пізніше 19.10.2021 р., 18:00.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 19.10.2021 р., 18:01 розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 23.10.2021 р.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +38 (093) 103 01 01 Олександр.

Контакти

 • +38 (093) 103 01 01 Олександр
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.