bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю послуги зі зйомки та монтажу серії відеоуроків

Запрошуються юридичні особи й фізичні особи-підприємці до участі у тендері з відбору постачальника послуги зі зйомки та монтажу серії відеоуроків (включно з орендою мультимедійного обладнання) для онлайн-курсу проєкту ГО «КЕЙСЕРС» «Краудконсалтинг для українських громад. Освітній проєкт з впровадження інструментів краудконсалтингу в українських громадах задля активізації громад та залучення зовнішніх експертів та волонтерів у розробку нових рішень з розвитку громад та територій» у межах програми «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Очікуваний термін надання послуг: жовтень-листопад 2021 року.

Виконавець, який має намір взяти участь у тендері повинен до 19 жовтня 2021 р. включно надіслати на електронні пошти [email protected] і [email protected] Тендерну документацію, вказавши у темі листа «Тендер_відео».

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 19 жовтня 2021 року.

Деталі і тендерна документація нижче у прикріпленні.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.