bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю послуг інсталяції, продовження

ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»в  рамках проєкту «Впровадження інструменту електронного локального врядування в МирноградськійОТГ»(Угода №RPP/2021/07/076/DR) в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції  - оголошує відкритий Конкурс на закупівлю послуги інсталяції системи електронного голосування «ГОЛОС».

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуги:

06 жовтня  2021р – 12 жовтня 2021р

Предметом закупівлі послуги є:

інсталяція та налаштування Системи Електронного Голосування «ГОЛОС»

Закупівля здійснюється в рамках проекту без ПДВ.

Вимоги до постачальника послуг – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для виконання робіт/надання послуг ; можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір надання послуг, рахунок-фактура, акт виконання робіт/надання послуг, тощо);послуги мають бути надані у вказаний строк за зазначеною нижче адресою .

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору постачання послуг/виконання робіт;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою:udkurkul@gmail.com, або за телефоном 0660888489 (керівник проекту Тохтамирова Юлія)   до 12 жовтня 2021р, 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 •  в електронному вигляді (у форматі PDF)на електронні адреси ГО «УДК» udkurkul@gmail.comта [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода №RPP/2021/07/076/DR» не пізніше 12 жовтня р , 23:59.
 • або в оригіналі у паперовому вигляді у запечатаному конверті мають бути надіслані за адресою: 85114, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Незалежності буд. 275 не пізніше 12 жовтня 2021р.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 12 жовтня 2021р, 23:59   розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 15 жовтня 2021р.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 0660888489.

ЗРАЗОК ТЕНДЕРНОЇ ФОРМИ

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

 

_________________________(повне найменування постачальника)_______________________,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, м. ХХХХ, _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО «Український Донецький Куркуль» щодо участі у тендері, що проводиться Організацією на закупівлю послуги інсталяції та налаштування системи електронного голосування «ГОЛОС», згідно з вимогами, висунутими ГО «Український Донецький Куркуль» згідно тендерного оголошення № 2 про закупівлю послуг/робіт від 12.08.2021 року.

 

Вивчивши тендерні вимоги ГО «Український Донецький Куркуль», _________________________(повне найменування постачальника)_______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується поставити товари ГО «Український Донецький Куркуль» відповідно до наступних умов:

 1. Найменування послуги: ____________________.
 2. Характеристики послуги  відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна послуг (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк поставки послуги: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Опис/характеристика послуги: _______________________.
 7. Умови оплати: ___________________.
 8. Умови, які необхідно виконати організації для отримання послуги: _____________________.
 9. Податковий статус постачальника: _________________________
 10. КВЕД:______________________

 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 4. Зразок Договору поставки товару

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

 

 

Контакти

 • 0660888489
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.