bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на надання дизайнерських послуг та виготовлення поліграфічної, брендованої продукції

Національний демократичний інститут (НДІ) оголошує конкурс серед постачальників на надання дизайнерських послуг та виготовлення поліграфічної, брендованої продукції для медійного марафону “Рівність у політиці”, що відбудеться 10 грудня 2021 року. 

Очікуваний термін надання послуг: листопад-грудень 2021 року.

Учасники тендеру: юридичні особи або фізичні особи-підприємці, які мають відповідний досвід  та зареєстровані в Україні.

Очікувані результати від Виконавця (можуть включати, але не обмежуються):

Виготовлення брендованої продукції - індивідуальних наборів учасника конференції, що включатимуть сумки, блокноти, ручки, флешки, брендовані маски для 570-ти учасників медійного марафону “Рівність у політиці” (за наданим дизайном від НДІ - приклад у Додатку), та виготовлення 85 бейджів для учасників марафону, а також розсилка наборів поштою до 100 адрес по Україні (контакти будуть надані НДІ).  

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

 • підтверджений професійний досвід у сфері виготовлення поліграфічної та брендованої продукції;
 • професійний досвід у наданні дизайнерських послуг;
 • перевагою буде досвід надання таких послуг для міжнародних неурядових організацій;
 • конкурентоспроможна вартість послуг;
 • технічні засоби та відповідне обладнання для виготовлення замовлення у встановлені часові рамки, а саме - не пізніше 03 грудня 2021 року; а також для розсилки замовлення - не пізніше 07 грудня 2021 року;
  • наявність рекомендацій від найбільших клієнтів буде перевагою.

Критерії відбору:

 • професійний досвід у сфері дизайнерських послуг та виготовлення поліграфічних, брендованих матеріалів;
 • перевагою буде досвід надання таких послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій;
 • конкурентоспроможна вартість послуг.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

1.Заповнену форму тендерної пропозиції (у додатку), яка містить інформацію щодо досвіду постачальника, зразки виготовленої раніше брендованої продукції та розрахунок вартості послуг, включно з податками;

2.Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків, інші документи за наявності).

3. Рекомендації найбільших клієнтів (за наявності).

4. Список попередніх клієнтів.

Просимо надсилати комерційні пропозиції в електронному вигляді разом із пакетом тендерних документів, зазначивши в темі листа “Тендер на закупівлю послуг поліграфії НДІ жовтень 2021”.


Кінцевий термін подання тендерних пропозицій
26 жовтня 2021 року до 18.00 на адресу ukr_procurement@ndi.org

Орієнтовний термін початку надання послуг - 9 листопада 2021 року.

У разі запитань, будь ласка, звертайтеся поштою ukr_procurement@ndi.org.

НДІ залишає за собою право провести додаткові переговори або запросити додаткові роз’яснення перед визначенням переможця/иці. НДІ залишає за собою право відхилити будь-яку або усі пропозиції. НДІ залишає за собою право вимагати уточнення пропозиції в будь-який час до укладення контракту. НДІ не бере на себе витрати, пов’язані з підготовкою, подачею, або презентацією матеріалів у відповідь на дане тендерне оголошення.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.