bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю послуг зі створення окремого модулю онлайн-платформи дистанційного навчання

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку», яка забезпечує реалізацію проєкту «Збережемо довкілля разом» (Угода про надання гранту RPP/2021/09/106/EC) в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру та урядів Данії, Швейцарії та Швеції оголошує  відкритий  конкурс  на  закупівлю послуг зі створення окремого модулю онлайн-платформи дистанційного навчання http://energyschool.org.ua/ з безкоштовним доступом для всіх закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) України.

Онлайн-модуль  використовуватиметься  для  викладання  навчального  предмета  «Збережемо довкілля  разом»  для  учнів  третього-четвертого  класу  початкової  школи  та передбачає викладення основного навчального матеріалу у вигляді коміксів, можливість використовувати навчальні графічні та відеоматеріали у всіх основних форматах, дає змогу проводити перевірку знань в  ігровій формі;  модуль  передбачатиме  два  формати  навчання: шкільний формат  з учителем  у  віртуальному  класі;  самостійний  формат  для  вивчення  предмету  учнем  із залученням батьків.

Термін подання пропозицій
Зацікавлені організації (компанії) та інші суб’єкти підприємницької діяльності запрошуються подати свої пропозиції до ІМР не пізніше 18:00 18 жовтня 2021 року.

Оголошення результатів
Очікувана дата оголошення результатів закупівлі послуг – 20 жовтня 2021 року.

Додаткова інформація

Для детальної інформації про закупівлю просимо ознайомитися з положенням.

Зацікавлені  сторони  можуть  отримати  додаткову  інформацію  та відповіді  на  запитання  щодо конкурсу,  надіславши  запит  на електронну адресу: [email protected] до 18:00 13 жовтня.

 


Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.