bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ПРОДОВЖЕНО Конкурс заявок на отримання грантів в рамках Проєкту USAID Cybersecurity Activity

Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» (Проєкт) — програма, яку фінансує USAID і впроваджує компанія «DAI» інформує кваліфікованих кандидатів про продовження подачі заявок у відповідь на запит RFA-CSA-21-001 Грант на розбудову спільноти та діалог у рамках програми «Спільнота та інновації» опублікованого раніше за посиланнями.
DAI Global LLC, implementer of the USAID Cybersecurity for Critical Infrastructure in Ukraine Activity (USAID Cybersecurity Activity or the Activity) informs qualified applicants about extension of applications submitting deadline in response to the Request for Applications (RFARFA-CSA-21-001 Community building and dialogue grant under the Community and Innovation program published upon the links.

https://gurt.org.ua/news/grants/72248/

https://gurt.org.ua/news/grants/72369/

Деталі конкурсу у додатках. 

Application details are attached.

Заявки необхідно надіслати в електронному форматі 15 жовтня 2021 р., 17:30 за Київським часом. Заявки та їх модифікації потрібно подавати у форматі Microsoft Word або Excel та PDF на [email protected]DAI.com.

Applications must be received electronically via email, no later than October 15, 2021, 17:30 Kyiv time. Applications and modifications thereof shall be submitted in Microsoft Word or Excel and PDF to [email protected]DAI.com

Чекаємо на ваші заявки.

We look forward to your submissions.    

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.