bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс проєктів для інтеграції ВПО «Твоя СИЛА - втілювати ідеї в реальність»

Міжнародна організація IREX запрошує до участі в Конкурсі проєктів для інтеграції ВПО «Твоя СИЛА - втілювати ідеї в реальність» у межах Програми СИЛА, який триватиме до 10 жовтня 2021 року.

Програма СИЛА (Єднання через спільні дії молоді) – це дворічний проєкт, який впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Державного департаменту США.

Конкурс проєктів для інтеграції ВПО “Твоя СИЛА - втілювати ідеї в реальність” – грантова можливість для громадських організацій, які працюють в одній з цільових громад: Бахмут, Бердянськ, Біловодськ, Чугуїв, Ізюм, Кам’янське, Краматорськ, Кривий Ріг, Маріуполь, Мелітополь, Павлоград, Первомайський, Пологи, Сєвєродонецьк, Старобільськ над вирішенням викликів, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи, а також посиленням соціальної згуртованості внутрішньо переміщених осіб та інших мешканців громади. Ініціативні групи молодіжних лідерів громади можуть подаватися на малі гранти лише у партнерстві з місцевою громадською організацією.

Метою Конкурсу проєктів для інтеграції ВПО “Твоя СИЛА - втілювати ідеї в реальність” є фінансова підтримка місцевих громадських організацій, які можуть успішно втілити проєкт для громади, спрямований на посилення згуртованості громади та інтеграції внутрішньо переміщених людей до приймаючих громад. Для досягнення цієї цілі, програма СИЛА надасть малі гранти місцевим організаціям у 15 цільових громадах.

За результатами цього Конкурсу, субгрантери, якщо будуть обрані, зможуть отримати грант у розмірі до 4,000 доларів США для втілення проєкту у строк від 5 до 7 місяців. Розмір наданого гранту для втілення проєкту залежатиме від специфіки затвердженого проєкту.

Більш детальна інформація про конкурс тут: https://www.cylacommunitysolutions.com

Щоб подати заявку на Конкурс проєктів для інтеграції ВПО “Твоя СИЛА - втілювати ідеї в реальність”, слід виконати наступні кроки:

Крок 1. Завантажте шаблони документів за посиланням: https://cutt.ly/KW7dZ3P  

Крок 2. Заповніть шаблони відповідно до наданих вказівок, зберіть необхідні документи.

Крок 3. Надішліть пакет документів на е-мейл: [email protected]. У темі листа вкажіть: Конкурс проєктів для інтеграції ВПО “Твоя СИЛА - втілювати ідеї в реальність”_НАЗВА ГРОМАДИ_НАЗВА ОРГАНІЗАЦІЇ.

 Дедлайн прийому заявок -  23:59 10 жовтня 2021 (за Києвом).

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.