bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Грантовий конкурс для соціальних стартапів

Проєкт «EU4Youth — Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні» оголошує грантовий конкурс для підтримки соціальних стартапів в Україні. Крайній термін подачі концептуальних нот — 15 жовтня 2021 року.

Даний Конкурс проектних пропозицій оголошений в рамках проекту «EU4Youth — Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні» (далі — Проект), що передбачає комплексний підхід до розвитку соціального підприємницького потенціалу молоді Молдови та України шляхом створення сприятливої екосистеми для соціальних підприємств, а також стимулювання і підтримки більшого числа молодих соціальних підприємців в розробці і реалізації їх інноваційних рішень по просуванню соціальної інтеграції та екологічної стійкості в обох країнах. Проект фінансується Європейським Союзом в рамках програми EU4Youth.

Проект реалізується Інститутом імені Густава Штреземана (GSI) (Німеччина), «Egalite International» (Україна), організацією «AXA Management Consulting» (Молдова), Асоціацією «ECO-RAZENI» (Молдова), Національним центром допомоги та інформування для НУО в Молдові «CONTACT» (Молдова) та «Pro NGO!»  (Німеччина).

Цілі Конкурсу:

(1) зміцнення потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні за допомогою коучингу, наставництва і навчання на практиці;

(2) надання стартового фінансування для молоді в Молдові та Україні для запуску їх соціально-підприємницьких інноваційних проектів, які сприяють створенню додаткових можливостей працевлаштування для вразливою молоді, скорочення нерівності та екологічної стійкості.

Розмір грантів:

  • мінімальна сума: 280 000 гривень 
  • максимальна сума: 310 000 гривень

Загалом планується підтримати 10 стартапів.

Крайній термін подачі концептуальних нот — 15.10.2021 о 17:00 (місцевий український час).

Електронна пошта: [email protected]

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Ольга Якубова   306 днів тому   #  

Всі подробиці про Конкурс грантів і посилання на реєстрацію можна подивитись на нашому сайті https://egaliteint.org/grantovij-konkurs-dlya-soczialnyh-startapiv/

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.