bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Закупівля послуг з проведення вебінарів для замовників закупівель Донецької та Луганської області

Громадська організація StateWatch в рамках грантового проєкту «Веб-портал Market Research Tool (MRT) для підвищення ефективності закупівель на місцевому рівні в Донецькій та Луганській областях», що реалізується в межах  Програми ООН із відновлення та розбудови миру та урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий конкурс на закупівлю товарів/послуг, а саме проведення вебінарів для замовників закупівель Донецької та Луганської області. 

Дата оголошення про конкурс: 4 жовтня 2021 р.

Термін подання конкурсних пропозицій: до 18 жовтня 2021 р.

Предметом закупівлі є проведення вебінарів для замовників закупівель Донецької та Луганської області 

Кількість одиниць: 5.

Послуга має відповідати наступним вимогам:

 1. Організувати технічний супровід  вебінарів проєкту.

 2. Підготувати навчальний контент проєкту для замовників закупівель громад проєктних областей, а саме Бахмутської, Дружківської, Сєвєродонецької та Станично- Луганської територіальних громад на тему MRT.

 3. Провести 5 вебінарів для замовників закупівель громад Донецької та Луганської області, а саме Бахмутської, Дружківської, Сєвєродонецької та Станично- Луганської територіальних громад на тему MRT.

 4. Провести анкетування замовників закупівель громад проєктних областей для оцінки MRT

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: не є платниками ПДВ, постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт) 

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус

 3. Конкурсна пропозиція, заповнена за зразком (додається);

 4. Оригінал Рахунку-фактури 

 5. Зразок договору поставки товару/надання послуг.

 6. Та інші документи, якщо вважає за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;

 2. Відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення

 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора

 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг.

 5. Строк завершення надання послуг: протягом 30 робочих днів з дати підписання договору, але не пізніше 30 листопада 2021 року. 

Конкурсні процедури

Запитання щодо конкурсу можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 17 жовтня 2021 року.

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього конкурсного оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Конкурсні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником  до 23.59 18 жовтня 2021 року 

 

 1. На електронні адреси [email protected], [email protected], [email protected], [email protected] з зазначенням у темі «Вікритий конкурс Угода № RPP/2021/09/102/EC_______ назва учасника»

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23.59 години 18 жовтня 2021, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в конкурсному оголошенні критеріям. 

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання конкурсного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 22 жовтня 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим конкурсним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 0980536013 або електронною поштою [email protected]

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.