bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкритий конкурс на закупівлю обладнання

ГО “Агенція розвитку Красногорівки “Джерело змін” в рамках проєкту “Громади Донеччини співпрацюють для сталого розвитку: створення навчально-методичного кабінету з підвищення обізнаності працівників культурно-освітніх закладів щодо цілей сталого розвитку” (Угода № RPP/2021/09/112/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує відкритий Конкурс на закупівлю проєктору.

Дати оголошення відкритого кокурсу на постачання: 04.10.2021 - 17.10.2020 (включно)

Предметом закупівлі є: проєктор.

Кількість одиниць: 1

Товар повинен відповідати наступним вимогам:

Лот 1: 

Проєктор ACER H6541BD з характеристиками або аналогічний за характеристиками іншого виробника - 1 од.

Технічні характеристики у вкладенні до цього оголошення або за запитом на ел.адресу [email protected].

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів - учасника конкрсу:

До участі у конкурсі запрошуються сб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; не є платниками ПДВ, маютьдосвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар маєбути у наявності на складі  вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжючих документів зпечаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо).

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

- код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стан податкової реєстрації та відсутності  реєстрі боржників;

- цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається у вкладенні до цього оголошення або за запитом на ел.адресу: [email protected]);

- рахунок - фактура;

- зразок договору купівлі-продажу/постачання;

- інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) вібору конкурсних пропозицій:

1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;

2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;

3. якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;

4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;

5. прийнятна ціна, умови оплати - 100% оплата після постачання товару та гарантійний термін;

6. ціна повинна включати вартість послуг здоставки обладнання за адресою: 85630 вул.Мічуріна, буд.5, м.Красногорівка Мар’їнський район Донецька область (Укрпошта) або Донецька область Мар’їнський район м.Красногорівка вул.Артема 8а відділення № 1 Нової Пошти, отримувач Машутіна Ольга Володимирівна, моб.тел.: +380664534632.

Оплата товару здійснюватиеться в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції 

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції маютьбути чинними та не підлягають внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали,до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел.адресою: [email protected], або за телефоном +380664534632 (керівник проєкту Машутіна Ольга Володимирівна) до 16 жовтня 2021 року, 18:00.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бти надіслані:

- в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси ГО “Агенція розвитку Красногорівки “Джерело змін” [email protected]  та [email protected] із темою листа “Відкритий конкурс грантова угода №RPP/2021/09/112/DR DN_1_22” не пізніше 17 жовтня 2021 року,18:00.

Всі конкурсні пропозиції,отримані організатором після кінцевого терміну їх подання,а саме після 17 жовтня, 18:00 розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу відбудеться шляхом розгляд та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 20 жовтня 2021 року.

Додаткові застереження 

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників містимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь - якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +380664534632 (керівниця ГО “Агенція розвитку Красногорівки “Джерело змін” Машутіна Ольга) або за електронною адресою [email protected]

Контакти

  • +380664534632
  •  [email protected]
  • Машутіна Ольга (керівник ГО “Агенція розвитку Красногорівки “Джерело змін”
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.