bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю Арт-об’єктів з металу

ГО «ХАРЧОВИЙ КЛАСТЕР СХІДНОЇ УКРАЇНИ» в рамках проєкту «Розвиток місцевого туризму шляхом створення та просування громадами Донецької області регіонального продукту «Мандруй за смаком!»(Угода №RPP/2021/07/052/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу – оголошує продовження відкритого  Конкурсу на закупівлю Арт-об’єктів з металу нержавіюча сталь «Зображення часнику»–

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання товару:
3 жовтня 2021р – 13 жовтня 2021р

Предметом закупівлі товару  є:
Арт-об’єкти з металу нержавіюча сталь «Зображення часнику»

Розмір арт-об’єкта  0,5 м діаметр,  розкроєний з металу.

Кількість одиниць: 10

Закупівля здійснюється в рамках проекту без ПДВ.

Вимоги до постачальника послуг – учасника конкурсу:
До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):
● код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників;
● цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
● рахунок-фактура;
● зразок договору купівлі-продажу / постачання;
● інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:
1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
3. якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
4. строк надання товару: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
5. прийнятна ціна, умови оплати – 100% оплата після постачання та гарантійний термін.
Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції
До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.
Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою:[email protected], або за телефоном 0503264638, 0956070388(керівник ГО Брюховець Олена Миколаївна) до 13 жовтня 2021р, 18:00
Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані
● в електронному вигляді (у форматі PDF)на електронні адреси ГО [email protected] та [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода №RPP/2021/07/052/DR___назва учасника, не пізніше 13 жовтня  2021 р , 23:59.
● або в оригіналі у паперовому вигляді у запечатаному конверті мають бути надіслані за адресою: 84696, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Киргизька буд. 23 не пізніше 13 жовтня  2021р..

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 13 вересня 2021р, 23:59 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.
Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації
Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 15 жовтня 2021р.

Додаткові застереження
Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.
Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.
Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 0503264638, 0956070388

ЗРАЗОК ТЕНДЕРНОЇ ФОРМИ

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

 

_________________________(повне найменування постачальника)_______________________,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, м.ХХХХХХХ, _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО  «Харчовий Кластер Східної України» щодо участі у конкурсі, що проводиться Організацією на закупівлі послуг : Організація  курсів  «Формування гастроекотуристичного продукту з використанням інтерпретаційних підходів»

, згідно з вимогами, висунутими ГО  «Харчовий Кластер Східної України» згідно тендерного оголошення №4 про Конкурс на закупівлю товару Артоб’єкти з металу нержавіюча сталь «Зображення часнику» від  17.09.2021 року.

 

Вивчивши тендерні вимоги ГО  «Харчовий Кластер Східної України», _____________________(повне найменування постачальника)_______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги ГО  «Харчовий Кластер Східної України» відповідно до наступних умов:

Найменування товару: ____________________.

Якість товару: ________________________.

Ціна товару (грн., з/без ПДВ): ____________________.

Строк постачання товару: __________________.

Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.

Опис/характеристика товару: _______________________.

Умови оплати: 100% оплата після постачання ___________________.

Умови, які необхідно виконати організації для отримання товару: _____________________.

Податковий статус постачальника: _________________________

КВЕД:______________________

 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

  1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
  2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
  3. Копія документу, що підтверджує податковий статус
  4. Зразок Договору поставки товару

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.