bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Закупівля футболок та пайт з логотипом

Оголошення про проведення відкритого конкурсу із закупівлі товарів

Благодійна організація «Парафіяльний благодійний фонд «Карітас Маріуполь» в рамках грантового проекту «Впровадження нових моделей надання безоплатної правової допомоги через місцеві органи влади», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий конкурс на закупівлю товарів.

Дата оголошення конкурсу: 01.10.2021

Термін подання конкурсних пропозицій: до 11.10.2021

Місце проведення закупівлі: місто Маріуполь

 Предметом закупівлі є наступні товари:

 1. Пайти 13 одиниць (темно-синього кольору, трикотажні) з назвою проєкту та логотипом ПРООН
 2. Футболки 13 одиниць  (синьго кольору, трикотажні) з назвою проєкту та логотипом ПРООН

Умови оплати: 100% передплати

Строк постачання товарів: протягом 10 (десяти) днів від дати оплати.

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: м. Маріуполь, пров. Банний, 4

Вимоги до учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір купівлі-продажу, рахунок-фактура, видаткова накладна)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Оригінал Рахунка-фактури
 4. Зразок договору купівлі-продажу
 5. Інші документи, якщо вважає  за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Примітка: за інших рівних умов перевага буде надана учаснику, що запропонує найнижчу ціну.

Конкурсні процедури:

Запитання щодо конкурсу можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected]  до 11.10.2021 року.

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього конкурсного оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Конкурсні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності), надіслані на адресу [email protected] до 11.10.2021 року із зазначенням теми листа “Відкритий конкурс: в рамках грантового проєкту «Впровадження нових моделей надання безоплатної правової допомоги через місцеві органи влади».

 Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00-00  11.10.2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в конкурсному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців не пізніше 08.10.2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим конкурсним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти

 • 0677369042
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.