bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкритий конкурс на закупівлю меблів

Громадська організація «Моя Марківщина» в рамках проєкту «Створення інформаційно-юридичного центру в Марківській територіальній громаді»(Угода RPP/2021/07/086/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий Конкурс на закупівлю меблів.

Дати оголошення конкурсу на постачання послуг:01.10.2021 – 10.10.2021 (включно)

Предметом відкритого конкурсу є комплект меблів «Кабінет керівника», що включає: Кабінет керівника Омега Бук + крісло Атлантис (комплект 10 предметів) Кількість одиниць: Одна.

Товар повинен відповідати наступним вимогам:

Технічне обладнання

Параметр

Характеристики(не нижче зазначених)

Кіль-кість

Лот 1.

Кабінет керівника Омега Бук + крісло Атлантис (комплект 10 предметів)

Виробник (рекомендований):

METAL FURNITURE

 

1

Тип:

Комплект меблів, а саме:

Стіл ОМ-84

1500х600х750мм  бук

1

1

1

1

1

1

1

1

 

2

12

Стіл приставний ОМ-102

Шафа  гардеробна ОМ-10

Шафа для документів ОМ-20

Дверцята 2-х секційні ОМ-40

Дверцята  ОМ-44

Шафа  ОМ-28

Крісло Атлантис Пластик Неаполь N-20

Стілець  Изо чорный А-01

Гарантія

 

600х600х750мм бук

720х360х1900мм бук/бук

720х360х1900мм бук/бук

680х764х16мм бук/бук

680х4х1080мм скло

720х362х780мм бук

620х770х1120/1190 мм

 

530х560х860 мм

місяці

 

Замовник обладнання не переслідує обрання конкретної торгової марки (марка обладнання в переліку об’єктів закупівлі є рекомендованою). Предмет закупівлі повинен відповідати технічним характеристикам або бути вищими, без пониження їх якісних властивостей.

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме на адресу: 92400, Луганська обл., Марківський р-н., смт Марківка, вул.Центральна, б.18.

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Конкурсна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури;
 5. Зразок договору поставки товару;
 6. Паспорт товару;
 7. Ліцензію на товар;
 8. Гарантійний талон;
 9. Та інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 30 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін.

Оплата товару здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду якості, вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 30 (тридцяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані не пізніше 10.10.2021 р.:

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси ГО [email protected] та [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/07/086/DR _________________ назва учасника»;

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 10.10.2021 р. розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозиційна відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 15.10.2021 р.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел.адресою: [email protected], або за телефоном +380955067537 (голова ГО «Моя Марківщина» Сергій Рипало) до 10.10.2021 р. 17:00.

 

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.