bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір ветеранів АТО в Програму менторства «Рівний — Рівному» продовжено!
01.10.2021

Тобі потрібен ментор — такий самий ветеран, як і ти, але який уже досягнув успіхів у певній професійній сфері, або ж реалізував соціальний проєкт, і тепер готовий ділитися своїм досвідом та знаннями з тобою, підтримувати та допомагати.
 
Ментор — це людина, з якою ти розробиш план свого особистісного розвитку, поставиш цілі та будеш досягати їх протягом проєкту.
 
Які можуть бути цілі твоєї участі в проєкті?
— Реалізація ідеї соціального проєкту (як прийти від ідеї до її втілення, як залучити фінансування, медіа, заручитися підтримкою місцевої влади, ін.).
— Зміна професії та перехід у нову сферу (наприклад, був юристом, а хочеш бути IT-cпеціалістом).
— Кар’єрний розвиток у певній сфері (наприклад, ти довго застряг/ла на одній позиції й прагнеш підвищення й просування кар’єрними сходинками).
— Ти закінчив/ла навчальні курси і тепер хочеш знайти роботу за цим
напрямком.
 
Якщо ти з Житомирської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької чи Луганської областей, реєструйся у проєкт:  https://cuti.cc/q46Go
 
Твоя участь у проєкті триватиме з вересня 2021 р. по січень 2022 р.
 
Програма менторства «Рівний — рівному» реалізується ГО Центр зайнятості Вільних людей у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.
 
#UNRPP
Embassy of the Kingdom of the Netherlands in Ukraine

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.