bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю ноутбука

Громадська організація StateWatch в рамках грантового проєкту «Веб-портал Market Research Tool (MRT) для підвищення ефективності закупівель на місцевому рівні в Донецькій та Луганській областях», що реалізується в межах  Програми ООН із відновлення та розбудови миру та урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий тендер на закупівлю товарів/послуг, а саме на закупівлю ноутбука. 

Дата оголошення про тендер: 30 вересня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 15 жовтня 2021 р.

Предметом закупівлі є:

Ноутбук Asus Vivobook S15 S533EQ-BN272 або аналогічний за характеристиками іншого виробника

Кількість одиниць: 1 од.

Товар повинен відповідати наступним вимогам:

Діагональ екрану- 15,6’

Роздільна здатність екрану- 1920x1080 Full HD

Тип матриці- IPS

Частота оновлення екрану- 60 Гц

Кількість ядер- 4 ядра

Частота центрального процесора- 3,1 (4,2) ГГц

ОЗП

Об’єм ОЗУ- 16 ГБ

Тип оперативної пам’яті- DDR4

Жорсткий диск 

Об’єм накопичувача 256 ГБ

Тип накопичувача SSD

Обсяг відеопам’яті 2 ГБ

 

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

 

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: не є платниками ПДВ, постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт) 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус

 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);

 4. Оригінал Рахунку-фактури 

 5. Зразок договору поставки товару

 6. Гарантійний талон, гарантія не менше 12 місяців;

 7. Та інші документи, якщо вважає за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення

 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора

 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг.

 5. Строк завершення надання послуг: протягом 5 робочих днів з дати підписання договору.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 14 жовтня 2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником  до 23.59 15 жовтня 2021 року 

 

 1. На електронні адреси [email protected], [email protected], [email protected], [email protected] з зазначенням у темі «Вікритий тендер RPP/2021/09/102/EC_______ назва учасника»

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23.59 години 15 жовтня 2021, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 19 жовтня 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 0980536013 або електронною поштою [email protected]

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.