bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю Станцій прибирання за тваринами

ГО «Бахмутське товариство захисту тварин «Лада» в рамках проєкту «Безпритульні тварини та громада: вчимося жити разом»(Угода №RPP/2021/09/110/DR, в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує відкритий Конкурс на закупівлю Станції прибирання за тваринами.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання:

30 вересня 2021 року— 13 жовтня 2021 року.

 Предметом закупівлі є:

Станції прибирання за тваринами

Кількість одиниць: 8

Товар повинен відповідати наступним вимогам

 

Лот 1:

Станція прибирання за тваринами зі смітником – 8 од.

 

Лот 2:

Пакети для станцій прибирання (упаковка 100 шт) – 50 од.

 

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

 

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; не платники ПДВ, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення оптової торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо)

Товар має бути доставлений за рахунок продавця за адресою: Донецька область, місто Бахмут, провулок Великий Троїцький буд. 2.

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, в якому зазначено код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи  та відсутності у реєстрі боржників;
 • копія Довідки або Витягу з ДПС про стан  податкової реєстрації;
 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 • рахунок-фактура;
 • зразок договору купівлі-продажу / постачання;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк поставки товару: протягом 10 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати - 100% оплата після постачання товару та гарантійний термін.

Оплата здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном +380506704846 (керівник проєкту Литовченко Ольга) до 13 жовтня 2021 року, 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 •  в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси ГО «Бахмутське товариство захисту тварин «Лада» [email protected]  та  [email protected]   із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода №RPP/2021/09/110/DR (_____назва учасника)” не пізніше 13 жовтня 2021 року 23:59,

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 14 жовтня 2021 року 00:00 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 16 жовтня 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +380506704846. 

 

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

 

_________________________(повне найменування постачальника)_______________________,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, смт _______, _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО «Бахмутське товариство захисту тварин «Лада» щодо участі у конкурсі, що проводиться Організацією на Станції прибирання за тваринами, згідно з вимогами, висунутими ГО «Бахмутське товариство захисту тварин «Лада» згідно тендерного оголошення №_____ про _______________________ від ____________року.

 

Вивчивши конкурсні вимоги ГО «Бахмутське товариство захисту тварин «Лада», _________________________(повне найменування постачальника)________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується поставити товари ГО «Бахмутське товариство захисту тварин «Лада» відповідно до наступних умов:

 1. Найменування товарів: Станції прибирання за тваринами.
 2. Якість товарів відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна послуг (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк поставки товару: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Опис/характеристика товарів: _______________________.
 7. Умови оплати: 100% оплата після постачання товару.
 8. Умови, які необхідно виконати організації для отримання послуг/робіт/товарів: _____________________.
 9. Податковий статус постачальника: _________________________
 10. КВЕД:______________________

 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 4. Зразок Договору поставки товару.

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.