bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю послуг розробника та тестувальника

Громадська організація «Агенція трансформацій «М.КЛАС»» в рамках проєкту «Мобільний додаток «Пакован»»(Угода №RPP/2021/09/107/EC  від 13.09.2021), який є переможцем національного конкурсу інновацій EastCode 2021, за технічного адміністрування Center42 у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує конкурс на закупівлю послуг розробника та тестувальника

Дати оголошення відкритого конкурсу на надання послуг:

28.09-11.10.2021 р.

Предметом закупівлі є:

Лот 1: Послуги розробника

Кількість: 1 

Лот 2: Послуги тестувальника

Кількість: 1

 

Технічне завдання для надання послуг:

Лот 1: Послуги розробника

Розробити функціонал історії відсканованих товарів мобільного додатку “Пакован” відповідно до макетів дизайну. Функціонал має бути розроблений за допомогою програмного каркасу Flutter, з підтримкою двох платформ iOs та Android. Рішення повинно забезпечувати зрозумілу логічну побудову сторінок та переходів відповідно до інформаційної архітектури існуючого функціоналу та користувацьких шляхів.

Лот 2: Послуги тестувальника

Тестувати та звітувати помилки у коді та функціональні застосунку з підтримкою двох платформ iOS та Android; Перевірити підтримку застосунку на різних девайсах; Девайси: Phone11, ipad 6, Xiaomi mi a1 (android 9), xiaomi mi a2 (android 10)

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД;

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

  • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників (витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців);

  • цінову пропозицію, заповнену за зразком (додається);

  • інші документи, які можуть бути корисними для розгляду. 

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

  1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;

  2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;

  3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;

  4. строк надання послуг: дата завершення надання послуг не пізніше 30 листопада 2021р.;

  5. прийнятна ціна, умови оплати та гарантійний термін. 

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected] або за телефоном  +38 096 663-59-95 (Ольга Матусяк) до 8.10.2021 р. 

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси [email protected]  та  [email protected] та [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/09/107ЕС не пізніше 11.10.2021 р. до 18.00 год. 

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 год 11.10.2021 р. розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 13.10.2021 р.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.