bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на впровадження нового дизайну веб-порталу «Детектор медіа»

ГО «Детектор медіа» оголошує тендер на впровадження нового дизайну веб-порталу detector.media для підвищення спроможності монетизації (послуги програміста) в рамках програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».

Тендер: № 04-2021–Program

Мета:  впровадження нового дизайну веб-порталу ДМ, що дозволить розширити монетизацію від реклами.

Умови проведення тендеру:

• Для участі в тендері необхідно надіслати пакет документів, до якого мають увійти:

-         цінова пропозиція в гривнях;

-         коротке резюме апліканта з прикладами виконання подібних завдань;

• кінцевий термін подання тендерних пропозицій – не пізніше 16 жовтня 2021 року, 17:00 за київським часом;

• надавачі послуг, які подають документи на тендер, мають бути зареєстровані та верифіковані на cd-platform.org. Реєстрація займає 10 хвилин, але важливо зареєструватися завчасно;

• тендерну заявку необхідно надіслати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу: [email protected]. Будь-які питання щодо цього тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу: [email protected]

Пропозиції очікуємо в електронному вигляді (допускається застосування docs.google.com) на адресу: [email protected] для Юлії Зелінської, старшого спеціаліста адміністративного відділу.

В темі листа просимо зазначити назву тендеру (Тендер № 04-2021–Program), та назву учасника.

Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення оцінюватимуться, виходячи із досвіду попередніх робіт та цінових показників, з урахуванням усіх витрат та суми податків. ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право запитувати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації даного тендеру.

ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку тендерну заявку відповідно до документації та власних Внутрішніх політик та процедур та право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх Заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками тендеру.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.